Karadeniz Pet

Yeni Kuş aldim Uyukluyor. Sanki

yasinkey

Yeni Üye
Arkadaşlar dün aldim kusumu sanirim yemden dusme gagasinin yarısı siyah kalbin çok hızlı atiyor ve sürekli gözlerini yumuyor ben konusunca dinliyor ama. Kalp atis hizi aynı. Dunden beri aynı elimden yem. Yiyor. Benden korkuyormu yeni yerinden mi korkuyor korkuyorsa. Neden elimden yem yiyor aldığım Adam yem kiriyor dedi gidip yemlikten yermi kendisi. Bu durumlar normal mi kendine gelir mi bişey olmaz dimi kuşa. Tavsiyeleriniz. Neler?

Muahbbet kuşları küçük hayvanlar olduğu için kalbi hızlı atar belki biraz yorgundur bı kuşun fotosunu ve dışkı fotosunu at bakalım

Muahbbet kuşları küçük hayvanlar olduğu için kalbi hızlı atar belki biraz yorgundur bı kuşun fotosunu ve dışkı fotosunu at bakalım
Screenshot_20200529-111938.jpg
Screenshot_20200529-111938.jpg

Son düzenleme:
Dostum dışkı fotoğraf ını atarsan tam olur kuş biraz yorgun gibi meyve ve yumurta maması verebilirsin tabii birde vitamin

küçüklükten ziyade daha kuşu yeni almışsınız yeni bir ortama girmiş alışma evresinde 2-3 hafta kafesten dışarı salmayın kendi haline bırakın arada yanına gidin 10-15 dakika onunla nazikçe konuşun ortama alıştıktan sonra hallolur.

Screenshot_20200529-145327.jpg dışkı bu şekilde arkadaşlar yorumlariniz için teşekkürler hasta değildir umarım

Kuşun daha gagasının yarısı siyah yani çok küçük gün içinde uyuması normal vitamin verin birazda yorgun bunda yeni ortmama gelmesininde etkisi var

Hepinize çok teşekkürler arkadaslar damla. Vitamin aldim suluguna damlatiyorum gelismeleri aktaricam teşekkürler bu kalbi hızlı atiyor hala bugün 3cu gün normalmi ki

Hepinize çok teşekkürler arkadaslar damla. Vitamin aldim suluguna damlatiyorum gelismeleri aktaricam teşekkürler bu kalbi hızlı atiyor hala bugün 3cu gün normalmi ki
Korkma kuş hem küçük hemde daha yeni gelmiş iyice alışıncaya kadar böyle olur hemde zaten kuşların kalbi normalde de hızlı atar

Kuş daha çok küçük olduğu için enerjisi hemen bitip yorulabilir gayet normal korkulacak birsey yok

Geri