Karadeniz Pet

Yeni kuşum cinsiyeti

Mehmet396

Meraklı Üye
39971

Kuşumun cinsiyeti nedir

Büyük ihtimal erkek . ama siz yinede diğer arkadaşların fikrini alın . acemiyim :)

Oy maşallah :) arkadaş mı geldi bizim pastele. Cere kısmını daha net çeker misin flassiz gün ışığında

39972
39973
39974

@Kca fazla çekemiyorum korkuyor ama kafeste çok sakin öyle bekliyo şu an birde kaç aylıl veya büyükmü

@Kca birde şu an kafes tellerine çıkmış öyle bekliyor neden olabilir

daha yavru olduğunu söyleyebilirim . Bende ilk kuşumu aldığımda herşeyini merak ediyordum :) merak etme sıkıntı yok ilk geldiğinde yem yemeyebilir su içmeyebilir . ötmeyebilir . falan bunlar normal şeyler endişelenmene gerek yok:);)

• Beğen
Tepkiler: Kca
daha yavru olduğunu söyleyebilirim . Bende ilk kuşumu aldığımda herşeyini merak ediyordum :) merak etme sıkıntı yok ilk geldiğinde yem yemeyebilir su içmeyebilir . ötmeyebilir . falan bunlar normal şeyler endişelenmene gerek yok:);)
Çok teşekkür ederim endişem biraz daha geçti biraz ishali var gibiydi şu an biraz daha düzeldi ☺☺

Kardes gibiler ikisi de :) yavru daha 2 2,5 ay anca var ama pastelden biraz daha büyük 1 ay falan. bence dişi son attığın fotograflardaki kuş. Pembe ceresi olan pastel zaten heralde? Karistirmiyorum değil mi.
İshal olabilir birkaç gün strestendir bu da çok bebek korkmustur ondan tellere tutunmustur sonuçta bir sürü kuşun arasından geliyor. Araları nasıl?

Kardes gibiler ikisi de :) yavru daha 1 2 ay anca bence dişi son attığın fotograflardaki kuş. Pembe ceresi olan pastel zaten heralde? Karistirmiyorum değil mi.
İshal olabilir birkaç gün strestendir bu da çok bebek korkmustur ondan tellere tutunmustur sonuçta bir sürü kuşun arasından geliyor. Araları nasıl?
@Kca şu an kavga yok benim pastel sanırım erkek gidip başını gagasıyla kaşıdı tatlı bir şekilde ağzına yem kusmak istiyor pastel ilk başta izin vermedi aonra bir kere izin verdi benim pastel erkek mi ☺

@Kca şu an kavga yok benim pastel sanırım erkek gidip başını gagasıyla kaşıdı tatlı bir şekilde ağzına yem kusmak istiyor pastel ilk başta izin vermedi aonra bir kere izin verdi benim pastel erkek mi ☺
Düzeltme yaptım mesajda cunku kuşları karistirmisim bakarken çok benziyorlar :D valla senin pastele bir türlü karar veremedim ben hadi hayırlısı inşallah erkektir :)

Geri