Karadeniz Pet

Yeni Kuşumun Cinsi,Yaşı,Sağlık Durumu Nedir?

Muratefil

Meraklı Üye
Yeni bir kuş aldım biraz bilgi verirmisiniz?
Videodada görüldüğü gibi sağ kanadı titriyor. ve yukarda diğerine göre
[YOUTUBE]MeN4ym5dJaY[/YOUTUBE]

miSo.jpg

BgZyH.jpg

5c1.jpg

f83xz.jpg

OqQH8.jpg

qBRmW.jpg

QJd9i.jpg

9zASQ.jpg

hs73N.jpg

lUYmu.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:39 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

Arkadaşlar Hala Bekliyorum..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 18:39 --

Vay be koca forumda cevap veren yok eskiden böylemiydi.

Son düzenleme:
abi yeni aldıgın için yabancılık çekiyodur birde aynayı çıkartırsanız iyi olur üretmek isterseniz tek ahşap tünek daha iyi

nefes alıp verirken ses falan geliyor mu ve kuyrukla gövdenin birleştiği yerde eğiklik ve nefes alırken kuyrykta sallantı var mı

kanat titremiyor yeni eve geldiği için kormuş olabilir. 3 4 gune alişir yavaş yavaş kafes in üstünde elinizi gezdirin. ve 3 .cu gune geldiğinde kafesin kapağini açin avcunuza biraz kuş yemi koyup elinize gelmeyi sağlaya bilirsiniz...

Şimdi fark ettim kuyrunun altında krem rengine benzeyen bişi var o ne ?

kanat titremiyor yeni eve geldiği için kormuş olabilir. 3 4 gune alişir yavaş yavaş kafes in üstünde elinizi gezdirin. ve 3 .cu gune geldiğinde kafesin kapağini açin avcunuza biraz kuş yemi koyup elinize gelmeyi sağlaya bilirsiniz...

Yanlız ele gelmiyor ama elden korkmuyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:15 -->-> Daha önceki mesaj 20:32 --

Yeni resim eklendi!!

Son düzenleme:
kusunuz erkek ama ishali var sanki poposuna diskilari yapismis kirletmis

kusunuz erkek ama ishali var sanki poposuna diskilari yapismis kirletmis

Pukky(Erkek olan yani bu ) bugun altı temizdi fakat tüylerde dışkısının renkleri vardı ayriyeten Cankuş( dişi kuş) Pukky geldinden beri Tüylerini yoluyor kanatlarında tüy kalmadı nerdeyse yola yola uzun tüylerini yoldu

disi kus yumurtlari icin yer hazirlarken tüylerini ve kemirdiyi yuvaligin kirintilarinin kullaiyor..belki disi kusunuz ciftlesmeye hazirlaniyordur..kopan tüylerin yerinden yeniden tüy cikar

Erkeğe pek yüz vermiyor hatata erkek yuvalık girişinden çıkamıyor ;)

Geri