Karadeniz Pet

Yeni muhabbet kuşum hakkında bilgi edinmek istiyorum

• Konbuyu başlatan Enes Yalçın
  • Başlangıç tarihi
E

Enes Yalçın

Guest

Fotoğrafı bu. daha bu gün eve yeni getirdim durdugu yerde duruyor harekt etmiyor erkek istedim aldığım yerden erkektir inşallah bi fotografa bakıp bilgilendirirseniz sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kesinlikle dişi. Eğer erkek dediyse dolandırmış

dişi olduğu arkadaşların dediği gibi kesin

Teşekürler arkadaşlar erkek al demişlerdi bana dişi olması ilerde bir sorun yaratırmı birde sağlıklı gözüküyormu kuş ?

Konuşması zor oluyor. He konuşmuyor mu konuşuyor ama daha az ve daha geç

Teşekürler arkadaşlar erkek al demişlerdi bana dişi olması ilerde bir sorun yaratırmı birde sağlıklı gözüküyormu kuş ?

erkeklerin konuşma dağarcığı daha geniştir, ısırmazlar pek ve ömürleri 8 ila 15 arasında değişir

ama dişi mubişlerin özellikleri üsttekilere zıttır ömürleri 5 ila 8 arasıdır :)

Kardeşim Kuşun Dişi Deiştir derim

Değiştircek kadar kötü mü dişi olması ya ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

erkeklerin konuşma dağarcığı daha geniştir, ısırmazlar pek ve ömürleri 8 ila 15 arasında değişir

ama dişi mubişlerin özellikleri üsttekilere zıttır ömürleri 5 ila 8 arasıdır :)

5 ila 8 ay mı ömrü var anlamadım

sağlikli birdişi hiçdeyişme

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:19 --

5ile 8yıldır ömürleri aydeyil

sağlikli birdişi hiçdeyişme

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:19 --

5ile 8yıldır ömürleri aydeyil

Teşekürler değiştirmiycem zaten eve girdimi bir daha çıkmaz :)

Hayvanlarda bile cinsiyet ayrimciligi yapiyoruz ya helal olsun. disiyse dişi geç konusuyorsa geç konussun onunda yaratilisi öyle bilip kabul edip sevgi ve ilginizi esirgememiz gerek bence.

Deiştir cünkü kusun dişi 5 6 aylık konusması nerdeyse imkansız ve yası büyük cabuk egitmek onusturmak istyosan erkek yavru 1 2 aylık Al Karşılını Alırsın KUştan

Dişi kuş bence 1.5 - 2 aylık belki biraz daha büyüktür. Arkadaşların dediği gibi biraz zor konuşuyor bende de vardı epey vakit harcaman gerekecek erkeğe nazaran ve birde ısırma huyları oluyor dişilerde ama olsun benim hoşuma gidiyordu onu kızdırmak ve sinirlenip beni ısırması :) Maşallah bu arada nazar değmesin.

Değiştirmeyi düşünmüyorum eğitmeyi denicem konuşmazsada canı sağolsun 2. Günümüz bu gün şimdiden bağlandım yavaş yavaş ötmeye başladı gidip yanına tatlı tatlı konuşuyorum ama yaklaştıkça korkuyor ve daha yemek yemedi bunlar normal mi arkadaşlar ?

Gizliden yemiştir o yoksa 2 gün aç kalamaz :) Gözünüz üzerinde diye tedirgin oluyordur malum yeni ortam yeni yuva , Dişi olması biraz geç konuşması demek sadece o kadar bence sinirlenince daha tatlı oluyorlar benim ısırasım geliyor :D sağlıklı büyür inşallah.