Karadeniz Pet

yeni yeme düşen kırık yavrular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4PDO6J.jpg

nRkoXR.jpg

z3gq69.jpg

7qYZ9r.jpg

Yavrularımız yem kırmaya başladılar. Yeni yuvaları şimdiden hayırlı olsun. Dileyene anne baba fotoları whatsapp tan gönderebilirim. DF ve parçalılardan biri forumdan @Süleyman Ekinci tarafından sahiplenilmiştir.

Masallah guzel yavrular Berşan beyde favorilerimden birini sahiplenmis :) hayirli olsun arkadaslarimiza

Suleyman bey herzaman ki gibi df yi gorunce dayanamamissiniz masallah guzel hayirli olsun
ahmed abi DF ne zamandan beri arıyordum zaten bu kuşların anne ve babasını hatta dedelerini bildiğim için kaçırmak istemedim :) üretim de taze kan olacak inşaAllah bu kan hattından gelen kuşlar gerçekten de çok iyi ben de şuan bir takım ve tek bir erkek var aynı soydan gelen @Bünyamin Altay ustam mübarek sanki labaratuar da çalışmış :) böyle bir kan hattı yok altından maşallah siyah göz serisinin tüm dalları geliyor maşallah :)

ahmed abi DF ne zamandan beri arıyordum zaten bu kuşların anne ve babasını hatta dedelerini bildiğim için kaçırmak istemedim :) üretim de taze kan olacak inşaAllah bu kan hattından gelen kuşlar gerçekten de çok iyi ben de şuan bir takım ve tek bir erkek var aynı soydan gelen @Bünyamin Altay ustam mübarek sanki labaratuar da çalışmış :) böyle bir kan hattı yok altından maşallah siyah göz serisinin tüm dalları geliyor maşallah :)
Masallah hayirli olsun :)

@Cem Açıkgöz Abime emekleri, desteklerı ve yardımları için çok teşekkür ederim. Kendisinin kuşlarının arasında bir tane bile eh idare eder dediğim renge sahip kuş bulamadım ve hepsi çok hareketli. Bunu görünce çok şaşırmıştım. Allah emeğinin karşılığını versin inşallah her daim.

@Süleyman Ekinci kuşların soyunu biliyor. Hem renk olarak hemde anne ve baba bakıcılık olarak ideal kuşlar. Bu çiftin altından parçalı mavi mavi spangle sarı beyaz cremino düz mavi her renk yavru geldi. kuşlar avatarımdaki kuşlardır. HAyrını gör süleyman kardeşim.

@Cem Açıkgöz Abime emekleri, desteklerı ve yardımları için çok teşekkür ederim. Kendisinin kuşlarının arasında bir tane bile eh idare eder dediğim renge sahip kuş bulamadım ve hepsi çok hareketli. Bunu görünce çok şaşırmıştım. Allah emeğinin karşılığını versin inşallah her daim.

Senin gibi adamlara kapımız her zaman açık Berşanım

Maşallah hayırlı sahiplenmeler

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yavrulardan parçalı yeşil olanlardan biri ve sarıyüz gri yavrumuz forumdan @kumpas tarafından sahiplenilmiştir. Hayırlı olsun

Maşallah hayırlı alanada satanada hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...