Karadeniz Pet

Yeni yeme düşmüş kuşlarda cinsiyet ayrımı

Fatih Sultan Mehmet

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba. Yeni yeme dusmus kuslarda cinsiyet ayrimini nasıl yapiyoruz. 30-35 günlük kuslarda. Ona göre eğitime başlayacağım.

cinsiyet ayrımına göre mi eğiteceksiniz?dişileri eğitim verilse de olmuyor mu büyük çoğunlukla?biraz konunun dışına taştım kusura bakmayın

cinsiyet ayrımına göre mi eğiteceksiniz?dişileri eğitim verilse de olmuyor mu büyük çoğunlukla?biraz konunun dışına taştım kusura bakmayın

Estağfurullah. Bir tanesine konuşma eğitimi vereceğim. Bunun için erkek yavrular daha yatkın. Doğada sürekli disiye kur yaparken öttükleri icin daha konuskanlar disilere göre. Bir tanesine de diğer eğitimleri vermeyi düşünüyorum. Bir tanesi çok hareketli belli ki oyuncu bir kuş olacak. Bu eğitimler için de onunla vakit geçirmeyi düşünüyorum.

Nerelerdeydiniz Fatih bey :) resimler açılmıyor sitedenmi kaynaklı bendenmi bilmiyorum foto olan yerlerde reklamlar var. Tekrar resim yüklermisiniz.

Nerelerdeydiniz Fatih bey :) resimler açılmıyor sitedenmi kaynaklı bendenmi bilmiyorum foto olan yerlerde reklamlar var. Tekrar resim yüklermisiniz.

Yavruları büyütmek ile uğraştık cengiz bey ne yapalım :) Resimler bende de açılmıyor onu farkettim şu an :) Tekrar deneyeyim :)

Şu fotoğraf yükleme sorununu nasıl çözücez anlamadım. O kadar araştırdım yok yok yok. Bellek yetersiz olduğundan önceki işlem tamamlanamadi diyor. Bu sorunu yaşayan çözen var mı arkadaşlar? Sadece bu site için değil her site icin geçerli. Fotoğraf boyutu 5mb'dan küçük oysaki.

Şu fotoğraf yükleme sorununu nasıl çözücez anlamadım. O kadar araştırdım yok yok yok. Bellek yetersiz olduğundan önceki işlem tamamlanamadi diyor. Bu sorunu yaşayan çözen var mı arkadaşlar? Sadece bu site için değil her site icin geçerli. Fotoğraf boyutu 5mb'dan küçük oysaki.
Fotoğraf yükleme sitelerine yükleyip, burdan link paylaşın?Anladığım kadarıyla buraya yüklemede sıkıntı oluyor.Sitenin depolama alanı küçüktür, daha az masraf olması açısından.Lakin dediğim gibi farklı bir upload sitesine yükleyin, sonra linki paylaşın olsun bitsin. :)

Sitede her yerde reklam cikiyor fotolarin oldugu yorumlar bolunup aralara reklamlar eklenmis tek bende mi acaba genelde de var mi ikigundur boyle

Fotoğraf yükleme sitelerine yükleyip, burdan link paylaşın?Anladığım kadarıyla buraya yüklemede sıkıntı oluyor.Sitenin depolama alanı küçüktür, daha az masraf olması açısından.Lakin dediğim gibi farklı bir upload sitesine yükleyin, sonra linki paylaşın olsun bitsin. :)

Malesef onu da denedim onlara da aynı sorunu veriyor :( Google'in önbellek temizledim, telefondan birçok sey sildim ama yine de "Bellek yetersiz olduğundan önceki işlem tamamlanamadi" uyarısı veriyor.

Sitede her yerde reklam cikiyor fotolarin oldugu yorumlar bolunup aralara reklamlar eklenmis tek bende mi acaba genelde de var mi ikigundur boyle

Benimkine de öyle olmuş malesef

Pek net bi resim değil ama bizim ailenin minikleri bunlar :) Bir de mavişimiz var ortanca ama tüneğe sigdiramadim :) Cinsiyetler hakkında bişey söylemek pek mümkün olmasa gerek ama yine de fikri olan var mı arkadaşlar :)

Ekli dosyalar

• 20170111_170327.jpg
    20170111_170327.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 40
Bu resme göre1-2-3 erkek 4 dişi :D
Maşallah

Geri