Karadeniz Pet

Yine Dizmiş İnci Gibi :)

• Konbuyu başlatan Üye silindi 29645
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 29645

Guest
Albino hanım yine dizmiş yumurtaları. Alırım bir maşallah:)
20181120_223420.jpg
1 ay sonra inşallah yavrular burdan sahiplendirilicek.

maşallah anne babayıda görseydik merak ettim:D

maşallah anne babayıda görseydik merak ettim:D
IMG-20180919-WA0007.jpeg

Eski fotolar ama elimde suan bunlar var. Yarın cekebilirim yeni foto. Bu kuluckadan sonra belki bu cifti de elden çıkarıp show jumboya gecebilirim. Bakalım :)

Ekli dosyalar

• IMG-20181118-WA0038.jpeg
    IMG-20181118-WA0038.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 53
  • IMG-20181023-WA0020.jpg
    IMG-20181023-WA0020.jpg
    143.4 KB · Görüntüleme: 64
iki çifte de maşallah:)show jumbo çok güzel bende bir tane alabilirim belki.papağan almazsam evi muhabbet kuşu cennetine çevireceğim:D

Ben kendimi zor tutuyorum evi ele geçirip uretimhaneye cevirmemek icin :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşaallah her iki çiftede yumurtalarada güle güle güle besleyin

Maşallah sağlıkla büyüsünler inşallah. Yuvadaki taban malzemesi nedir acaba?
Pro line kedi kumu kullanıyorum. Flora çam talaşı kullanıyordum. Bir süre bit yaptı. Şimdi sıfır sıkıntı. Hem dışkılar dağılmıyor hem de kokuyu emiyor. Tavsiye ederim herkese

Pro line kedi kumu kullanıyorum. Flora çam talaşı kullanıyordum. Bir süre bit yaptı. Şimdi sıfır sıkıntı. Hem dışkılar dağılmıyor hem de kokuyu emiyor. Tavsiye ederim herkese
Talaştan bende bit korkusuyla uzak duruyordum. Quik kuş kumu kullanıyordum oda çok ince. Kedi kumu kimyasaldan dolayı pek emin olamadım sizdeki baya hoşuma gitti bende deneyeceğim. Teşekkürler...

Talaştan bende bit korkusuyla uzak duruyordum. Quik kuş kumu kullanıyordum oda çok ince. Kedi kumu kimyasaldan dolayı pek emin olamadım sizdeki baya hoşuma gitti bende deneyeceğim. Teşekkürler...
Bende kedi kumu ve mısır granulu karışık kullanıyorum

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Pro line hangisi ni kullaniyorsunuz görsel koyabilir misiniz

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]