Karadeniz Pet

Yulaf'ın sindirime etkisi hk.

Barış B.

Meraklı Üye
Yulaf dışkının sulanmasına sebep olur mu? dışkıdaki beyaz oranı fazla ve sulu.

Ben yemeksrıştırdım ilk 2 gün dediğiniz oldu fakat sonra düzeldi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben sanmıyorum. Yulaf tahıl ürünü nişasta yani özden ibaret. Yağlı bir mahsul değil. Fırınlanmış kızarmış yem ürünü de değil. Mubişlerin kursaklarına özü giriyor yulafın kabuğunu sıyırıyorlar zaten dimi. Yinede fikirleri olan yazsın ben de görüşümü yazmış oldum.

umarım benimki de normale döner. Bende yeme karıştırdım. ilk günlerden daha az sulu. birde yulaf yağlandırır di

bende yeme karıştırdım. ilk günlerden daha az sulu. 4.gün.umarım düzelir. birde yulaf yağlandırır diye birşey duydum.

Barış bey benim çocuklar yağlanma imkanı bulmuyor 24'saat salık olduklarından sürekli uçuyorlar serbestler yediklerini yakıyorlar. Yulaf yağlandırır mı bilmiyorum çünkü sizdeki mubişlerin serbestlik durumu ne bir fikrim yok günde kaç saat uçuruyorsunuz mubişi

Ayşe Hanım ufaklık 8 gündür bende. benden başka yere konmasına izin vermedim ilk günler. Şimdi elimden omzumdan başka yere gitmiyor. hep uyuyor, uçmuyor. ortalama 8 saat salık. ama dediğim gibi uçmuyor. avucumdan yiyor ve kuytu yer bulup üstümde uyuyor. ötmüyor ayrıca. 2 aylık erkek olduğunu düşünüyorum.
20170121_200219.jpg
20170126_124743.jpg