Karadeniz Pet

Yumurta mı var hastalık mı?

SeZaR

Yeni Üye
Uzaktan çekilen iki gün önce çekildi yakından çekilen ise bugün.

Ekli dosyalar

• 1498568949867-703609359.jpg
    1498568949867-703609359.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 22
  • 20170626_145218.jpg
    20170626_145218.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 23
Altına peçete serip dışkısını paylaşın. Bir de kuşun genel hal hareketleri ile ilgili bilgi verin. Anormal olan durumlar neler ?

Hocam kuş önceden yuvaya girip etrafı ısırıyor yuvada vakit geçiriyor tülden bile ip koparıp eşiyle birlikte yuvaya götürüyorlardı şimdi genellikle kuyruğu eğik ve kalçası mı oluyor bilmiyorum ama arada sırada şişiyor hızlı hızlı nefes alıp veriyor eşine saldırıyor ve kum yediğini arada sırada yediğini görmeye başlıyorum. Şuan kuşların yanında değilim.

Altına peçete serip dışkısını paylaşın. Bir de kuşun genel hal hareketleri ile ilgili bilgi verin. Anormal olan durumlar neler ?

Birde mavi olan dişi diğeri erkek değil mi bir yıldır öyle biliyorum ama bir akrabam ikisi de ya erkek ya dişi dedi anlamadım.

Birde mavi olan dişi diğeri erkek değil mi bir yıldır öyle biliyorum ama bir akrabam ikisi de ya erkek ya dişi dedi anlamadım.

Aynı Sorun bende var.... Yuvalık etrafları kemirilmiş , kuşlar birbirleri öpüyor,kaşıyor......
Dişi kuşumun poposu şişmiş, kanatlarının düşük durumda ...ama yuvalıkla ilgilenmiyor ve çiftleştiklerini görmedim...(ya da benim baktığım zamanlarda ilgilenmiyor veya çiftleşmiyorlar...)
Erkek sırtına çıkmak için ayağını attığında izin vermiyor kaçıyor veya gagalıyor...
Dişi kuşumun fiziksel görünüşünde yumurta varmış gibi görünüyor ama davranışları hiç yumurtlayacakmış gibi değil ...