Karadeniz Pet

Yumurta var mı?

Mert0655

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba dişi muhabbet kuşumda yumurta var mı ? Gün boyu genelde yuvalıkta birde fiziksel olarak değişim var bakarsanız sevinirim birde yaklaşık 1 aydır çiftleşiyorlar. Dışkıda büyüme yok.

Screenshot-20200928-181408-Gallery
Burda daha net arkadaşlar buyrun. Bunada bakın.

Arkadaşlar merhaba dişi muhabbet kuşumda yumurta var mı ? Gün boyu genelde yuvalıkta birde fiziksel olarak değişim var bakarsanız sevinirim birde yaklaşık 1 aydır çiftleşiyorlar. Dışkıda büyüme yok.
Bana yumurta var gibi geldi hocam

Var var, kızıştırıcıları kesin, fazla eahatsız etmeyin hergün yumurta maması verin ama kızıştırıcı eklemeyin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam sağolun inşallah vardır. Biraz önce yumurta maması verdim. Arada kanatlarını topluyo ama bi 10 saniye sonra yeniden düşüyo. Teşekkürler.

Insallah vardır dediğiniz gibi teşekkürler yumurta mamasını biraz önce verdim. Arada kanatlarını topluyo ama 10 saniye sonrs yavsş yavaş geri düşüyo. Tahmini kaç güne yumurtlar ? Sağolun

Insallah vardır dediğiniz gibi teşekkürler yumurta mamasını biraz önce verdim. Arada kanatlarını topluyo ama 10 saniye sonrs yavsş yavaş geri düşüyo. Tahmini kaç güne yumurtlar ? Sağolun

Çiftleşmenin ardından yaklaşık 1 hafta sonra ilk yumurtasını yumurtlar (bur sürede 1-2 gün gecikme olabilir). Daha sonra çiftleşme devam ederse gün aşırı veya 2 günde bir diğer yumurtları yapmaya başlar.