Karadeniz Pet

Yumurta var mı ?

ğ adam 22

Yeni Üye
şu aralar acil işlerim var 1 haftadır eş tutan kuşlarımı görmedim ve 1 hafta önce çiftleşme denemeleri yapıyorlardı şuan dişinin karnı şişmiş kanatları düşmüş ilgilenirseniz sevinirim

şu aralar acil işlerim var 1 haftadır eş tutan kuşlarımı görmedim ve 1 hafta önce çiftleşme denemeleri yapıyorlardı şuan dişinin karnı şişmiş kanatları düşmüş ilgilenirseniz sevinirim
Fotoğrafını paylaşırsanız daha net bi tespit yapabiliriz.

IMG_20210319_190530.jpg
IMG_20210319_190729.jpg

Kuyruk düşmemiş yumurta olsa düşerdi dışkıları büyük mü?
Çiftleşirlerse yumurta olduğunu sanmıyorum
hocam o resimde ne kadar çıkmış bilmem kuyruğu aşşağı doğru ve düşmüş biraz bide ben kuşumu hergün elime alırım vesaire ama karnında (poposuna yakın kısım) yuvarlak bir şişlik var.

Enerji vitaminin markasını söyler misiniz
Kalamar kemiği alın kuş kalsiyum kaybeder yumurta dönemi kalamar kemiğinden karşılar Allah korusun yumurta sıkışması ola bilir
hocam totosu hala şiş ve yuvalıktan çıkmıyor ben bunun dolu olup olmadığını nasıl öğrenirim eşi ile baya sevenler.

hocam totosu hala şiş ve yuvalıktan çıkmıyor ben bunun dolu olup olmadığını nasıl öğrenirim eşi ile baya sevenler.
Daha yumurta vardır 48 saat ara ile yumurtlar kuşunuz hemen öğrenemezsiniz zaman geçmeli şuan embriyo cıvıktır yani marketteki yumurtadan farksızdır şimdi zaman geçmeli sonra anlarsınız dolu mu değil mi diye

Daha yumurta vardır 48 saat ara ile yumurtlar kuşunuz hemen öğrenemezsiniz zaman geçmeli şuan embriyo cıvıktır yani marketteki yumurtadan farksızdır şimdi zaman geçmeli sonra anlarsınız dolu mu değil mi diye
hocam sizce çiftleşmeden yumurtlar mı ? boş çıkma ihtimalı var mıdır bide

hocam sizce çiftleşmeden yumurtlar mı ? boş çıkma ihtimalı var mıdır bide
Evet dişi kuşar kızgınlık yumurtası yapa bilir çiftleşmeden. İlk kuluçka da boş olma ihtimali yüksektir ama tabii ki bu yavru çıkmayacağı anlamına gelmez