Karadeniz Pet

Yumurta varmı?

Harungler34

Yeni Üye
Screenshot_20181022-132642.jpg

kuşumun kuyruğu habire yukarı aşağı oynatıyo benim içimden yumurta varmış gibime geliyo ama tabi ustalar daha iyi bilir cevaplarsanız sevinirim.

Yumurta belirtsi için
Kuyruğu sürekli sallamanın yanında belinin aşağı doğru kırılması ve kanatların düşmesi gerekir.
Sin kuşunuz için kanat düşmesi ve bel kırılması gözlemleyemedim. Solunum yollarında hastalık olduğunda da kuyruk o şekilde atar.
Nefes alıp verirken gaga çaıp kapama hareketi yapıo mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yumurta belirtsi için
Kuyruğu sürekli sallamanın yanında belinin aşağı doğru kırılması ve kanatların düşmesi gerekir.
Sin kuşunuz için kanat düşmesi ve bel kırılması gözlemleyemedim. Solunum yollarında hastalık olduğunda da kuyruk o şekilde atar.
Nefes alıp verirken gaga çaıp kapama hareketi yapıo mu?

yapıyo bide poposu şişti

Farklı açılardan fotoğraf atar mısınız?

Yumurta olma ihtimali var, biraz daha bekleyin, zaten yumurta varsa birkaç güne çıkarır.

Kuşun fotoğrafını incelediğimde yumurta için kesin bir şey söyleyemiyorum ancak dışkının fazla büyük olması bende de yumurta varmış hissi doğurdu.

Kuşun fotoğrafını incelediğimde yumurta için kesin bir şey söyleyemiyorum ancak dışkının fazla büyük olması bende de yumurta varmış hissi doğurdu.

ya bide poposu büyüdü her yeri kemiriyo kafesin tabanını kemirmesi normalmi

ya bide poposu büyüdü her yeri kemiriyo kafesin tabanını kemirmesi normalmi

Belki de yumurtlama zamanı yaklaştığı için strese bağlı olarak bu hareketi yapıyor olabilir.
Belki de yuva hazırlamak için iç güdüsel olarak kemiriyor olabilir.