Karadeniz Pet

Yumurta varmıdır

Metin Yavuz

Yeni Üye
Dişi kuşum 8-9gündür yuvaya girip çıkıyor ve yuvayı kemiriyor sizce yumurtası varmıdır çifleştiklerini görmedim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201124-131709.png
    Screenshot_20201124-131709.png
    934.9 KB · Görüntüleme: 28
Dişi kuşum 8-9gündür yuvaya girip çıkıyor ve yuvayı kemiriyor sizce yumurtası varmıdır çifleştiklerini görmedim

Yumurta var. Sırtınde şişme mevcut.

Yuvalıkta çiftleşebiliyorlar heran göremeyebilirsiniz. Takviye gıda verin[emoji106]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kusunuzda yumurta mevcut kusu ürkutmeyin kafese Farkli seyler asmayin takmayin suanki düzeni nasıl ise ayni sekilde devam edin

Kusunuzda yumurta mevcut kusu ürkutmeyin kafese Farkli seyler asmayin takmayin suanki düzeni nasıl ise ayni sekilde devam edin

Vay be usta 9 günde kardeşimizin iş olmuş. Benimkiler 1 aydır yuvalığa giriyor daha belinde böyle şişlik yok[emoji1][emoji1]

Bana benim kuşlar 15 eylülde gelmişti, 2,5 aydır bendeler ve son 1 aydır çiftleşme ve yuvalık ilgisi var ama [mention]MeCHuLBeY [/mention] kardeşim, yumurta yok. Acaba saha yeni yeni ortama alıştığı için mi dişi kuşum hazır hissetmiyor?

Erkek kısır olsa bile dişinin boş yumurtlaması gerekirsi değil mi ? Yani zaman vermek gerek. Ben kuşlarımı değiştirmeyecem. 1 sene bile olsa beklerim. Bu kuşlarım için sabırla bekleyecem. Aldığım kuşçu bana şey demişti reis; 4 ay içinde yumurta alırsın demişti. Daha 2,5 ay oldu. Bakalım. İnşallah olur beklemekteyiz. Size attığım fotolarda belirti var gibi duruyordu ama bu kardeşim kuşu gibi hiç beli şişmedi. Muhtemelen yok bende daha[emoji106] darısı başımıza[emoji1][emoji1]

Kalsiyum kemiği asın bide küçük küçük kuşların yemesi için taşlar var kuşçularda bulabilirsiniz ondan koyun

Hepinize bilgiler için teşekkür ederim kafesimde kalamar kemigi mevcut yumurta maması yapıp veriyorum umarım isteyen herkesinki yavrular

Ama hocam yumurta oluşunca orda belli olması gerekmiyor mu ?

Hüseyin bende bir takım var yumurtasi var iken fotosuni cekip atayım anlar isen sana kusu hediye edecegim bu olay kusların genetigine göre iskelet yapisina göre degisir yani her kusta kanat düsmesi sırtta sislik olmasi gerekmio

Hüseyin bende bir takım var yumurtasi var iken fotosuni cekip atayım anlar isen sana kusu hediye edecegim bu olay kusların genetigine göre iskelet yapisina göre degisir yani her kusta kanat düsmesi sırtta sislik olmasi gerekmio

Hocam şuan yumurtayı geçtim dişi kuş hapşırdu, ve ceresi ıslandı ? İyi bakıyorum oda orta ılıklıkta ve cereyan asla yok. Ne yapmam gerekiypr bir yardım et

Hocam şuan yumurtayı geçtim dişi kuş hapşırdu, ve ceresi ıslandı ? İyi bakıyorum oda orta ılıklıkta ve cereyan asla yok. Ne yapmam gerekiypr bir yardım et

Tamam elime aldım baktım, burun delikleri temiz, erkek yem yedirince olmuştu hasta değil canlı duruyor. Telaş ettimde ıslaklık yok. Şükür o boğazına kaçmıştı galiba onu attı. Şükür...

Elime almışken biraz baktım ağırlaşmış gibi geldi popo kısmıda sert cidden, ama aşırıda değil
7884bd58c32303b77b95b4d31beecbf5.jpg

@huseyinacikoz066 hastalıklar konusunda pek fazla bilgim yok ilgi alanım hastalıktan ziyade üroloji bölümü kızıstırma vs vs konular üzerine yan dal yapiom ama bu konuda @FındıkBaba @ADRIAN @Recai daha tecrübeliler bi sor istersen

Geçti hocam o, yem yedşrdiyen sonra olmuştu, boğazına kaçmıştı galiba inceledim burun delikleri vs kuru. Normal. Sıkıntı yok şuan. Sıvı kaçtıydı hapşırarak attı heralde.

Fotoya bakarmısınız [mention]MeCHuLBeY [/mention]