Karadeniz Pet

Yumurtadaki takıma mama tarifi.

Diyap

Paylaşımcı Üye
2 yumurtası olan ve yumurtlamaya devam edecek olan bi takımım var .havuçlu yumurtalı mama veriyordum ama havuçu vermeyin diyorsu bazıları yumurtladaki kuşa.daha fazla kızışmasın diye sanırım.nasıl bi mama vereyim bir tarif verirseniz sevinirim tşkler.

2 yumurtası olan ve yumurtlamaya devam edecek olan bi takımım var .havuçlu yumurtalı mama veriyordum ama havuçu vermeyin diyorsu bazıları yumurtladaki kuşa.daha fazla kızışmasın diye sanırım.nasıl bi mama vereyim bir tarif verirseniz sevinirim tşkler.
Yumurta yapmış kuşlara mama , vitamin falan verilmez sade beslemek en garantisi. Erkek kızıp yumurtalara zarar verebilir. Dişi Yumurtadan kalkıp tekrar yumurtlamak isteyebilir. Siz Darı Aspur ve Yulaf ile besleyin. Yavrular çıktıktan sonra mamaya başlarsınız.

Yumurta yapmış kuşlara mama , vitamin falan verilmez sade beslemek en garantisi. Erkek kızıp yumurtalara zarar verebilir. Dişi Yumurtadan kalkıp tekrar yumurtlamak isteyebilir. Siz Darı Aspur ve Yulaf ile besleyin. Yavrular çıktıktan sonra mamaya başlarsınız.
Tmm tşkler.yavrular çıkınca nasıl mama vereyim.yumurta havuç ve yeşil kabak rendeliyordum.kabağın ne etkisi var acaba bi faydası varmı veriyorum ama bilmiyorum.havuçsuzmu vereyim anne baba kızışıp yavruları öldürüŕmü.bu mama olayını çözemedim tam.yardımcı olursan sevinirim.tşkler.

Kabak lif kaynağıdır ve bağırsakları çalıştırır. Ben olsam yumurta maması yerine hazır yumurta maması alıp ondan veririm. Yumurta çok iyidir ama hem çok koku yapar hem çabuk bozulur ve kuşları hastalandırma ihtimali var.

Kabak lif kaynağıdır ve bağırsakları çalıştırır. Ben olsam yumurta maması yerine hazır yumurta maması alıp ondan veririm. Yumurta çok iyidir ama hem çok koku yapar hem çabuk bozulur ve kuşları hastalandırma ihtimali var.
Kabagın bagırsaklarini calistirmasi iyimi kotumu.o hazır yumurta maması nasıl bişey nerrden alırım .o kokmazmı .nasıl verilirki.

Petshoplarda bulabilirsin. Ayrıca İnternetten de spariş verebilirsin. Kuru Mama tercih et ve her gün 6 saatte bitirebilecekleri kadar nemlendirerek ver.

Yavrular çıkınca 2 günde bir yumurta maması verilmelidir. Yumurtdaki çiftede haftada iki defa sade bi tarifle havuç çok katmadan verebilirsiniz. Forumda çeşitli tarifleri var.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi