Karadeniz Pet

Yumurtadan ses geliyor

Oe2696

Paylaşımcı Üye
Yumurtadan ses geliyor ama hiç catlamamis yumurta mudahele etmek için nekadar beklemem lazım ??

Yok çok şükür beslemeye başladı biz bir kere besledik ilk yavruyu sonra kendisi beslemeye başladı

Akşam atayım 2 yavrumun fotoğrafini 😄😊

Bu arada monodoks ilaç hakkında bilgi verecektim size, bugün bıraktım ilacı 6.gündü, hastalıkta gözle görülür bir gerileme var fakat tamamen geçmedi

Tamamdır çok teşekkür ederim benimki de şuan iyi sadece uzun uçuşlardan sonra sıkıntı oluyor gibi ilaç kullanmayı düşünmüyorum yani şimdilik,size de geçmiş olsun çok

Şuan bebeklerimiz bu durumda 😊
Screenshot_2021-07-26-19-33-25-721_com.miui.gallery.jpg

Bugün bı sürpriz oldu son yumurtamizdan da yavru çıkmış aslında yarın bekliyorduk, 16. Günüydü yumurtanın daha

Bugün bı sürpriz oldu son yumurtamizdan da yavru çıkmış aslında yarın bekliyorduk, 16. Günüydü yumurtanın daha
Ne güzeel, anne babanın durumu nasıl yetebiliyorlar mı üçünede, ara sıra fotoğraflarını atında gelişimlerini görüp mutlu olalım :)

Erkek kuşum önceden hiç gitmezdi yuvaya şimdi yavrular otunce giriyor hemen 😂 yetiyolar sanırım yeni çıkan yavrunun da kursak dolu gibi geldi bana
Screenshot_2021-07-27-21-02-41-818_com.miui.gallery.jpg