Karadeniz Pet

Yumurtaları atmalmıyım?

Mhbtksu06

Meraklı Üye
Merhaba 4 yumurta da boş galiba sizce bunları atmalımıyım yoksa 4. yumurta için biraz dahamı beklemeliyim.

07.01.2018
İlk Yumurta
1.Gün (Tamam)
2.Gün (Tamam)
3.Gün (Tamam)
4.Gün (Tamam)
5.Gün (Tamam)
6.Gün (Tamam)
7.Gün (Tamam)
8.Gün (Tamam)
9.Gün (Tamam)
10.Gün(Tamam)
11.Gün(Tamam)
12.Gün(Tamam)
13.Gün(Tamam)
14.Gün(Tamam)
15.Gün(Tamam)
16.Gün(Tamam)
17.Gün(Tamam)
18.Gün
09.01.2018
İkinci Yumurta
1.Gün (Tamam)
2.Gün (Tamam)
3.Gün (Tamam)
4.Gün (Tamam)
5.Gün (Tamam)
6.Gün (Tamam)
7.Gün (Tamam)
8.Gün (Tamam)
9.Gün (Tamam)
10.Gün(Tamam)
11.Gün(Tamam)
12.Gün(Tamam)
13.Gün(Tamam)
14.Gün(Tamam)
15.Gün(Tamam)
16.Gün
17.Gün
18.Gün
Üçüncü Yumurta
13.01.2018
1.Gün (Tamam)
2.Gün (Tamam)
3.Gün (Tamam)
4.Gün (Tamam)
5.Gün (Tamam)
6.Gün (Tamam)
7.Gün (Tamam)
8.Gün (Tamam)
9.Gün (Tamam)
10.Gün(Tamam)
11.Gün(Tamam)
12.Gün
13.Gün
14.Gün
15.Gün
16.Gün
17.Gün
18.Gün
Dördüncü Yumurta
18.01.2018
1.Gün (Tamam)
2.Gün (Tamam)
3.Gün (Tamam)
4.Gün (Tamam)
5.Gün (Tamam)
6.Gün (Tamam)
7.Gün
8.Gün
9.Gün
10.Gün
11.Gün
12.Gün
13.Gün
14.Gün
15.Gün
16.Gün
17.Gün
18.Gün

Yumurtaldığı günün çok önemi yok. Yumurtalara yatmaya başladıktan 4-5 gün sonra yumurtalarda damarlanma görünür. Cep telefonu ışığını yumurtanın oval tarafından tutarsan içinde yavru gelişip gelişmediğini anlarsın.
levent bey sımdı ekstra konu acmak ıstemedım ben ılk yumurta 3unde geldı 4unun aksamı yatmaya basladı ben 5ınden hesap yaparak bugun 20.gun yavru hala cıkmadı ıcı dolu cok bellı flash ıle bakdıgımdada karanlık gozukuyor ama neden cıkmamıs oalbılır yumurtayı kırıp acsammı bı kac gun daha beklesemmı dıerıde 19 gunluk oldu ondanda ses yok napmam lazım sımdıden saolun

levent bey sımdı ekstra konu acmak ıstemedım ben ılk yumurta 3unde geldı 4unun aksamı yatmaya basladı ben 5ınden hesap yaparak bugun 20.gun yavru hala cıkmadı ıcı dolu cok bellı flash ıle bakdıgımdada karanlık gozukuyor ama neden cıkmamıs oalbılır yumurtayı kırıp acsammı bı kac gun daha beklesemmı dıerıde 19 gunluk oldu ondanda ses yok napmam lazım sımdıden saolun
20 günlükse ve hala çıkmadıysa müdehale edin

Bazen gec cıkabiliyor 21 22 olabiliyor veya 23 siz kontrolunuzu eksik etmeyin netten su ile yavru kontrolu videolarini izleyin sicak su yumurtayi yumusatiyormus yavrunun cikmasina yardim edebilir.

Bence sabredin ve bekleyin inşaallah çıkar

4 yumurtayada baktım gram damar yok ya dört yumurta nasıl boş olur anlamıyorum :(

Bazen gec cıkabiliyor 21 22 olabiliyor veya 23 siz kontrolunuzu eksik etmeyin netten su ile yavru kontrolu videolarini izleyin sicak su yumurtayi yumusatiyormus yavrunun cikmasina yardim edebilir.
malesef 21 gun oldu bugun cıkmadı kırdım yıne aynı sey olusumu tamamlanmasına az kala ıcınde oluyor yavrular dıer kusumdada ole oldu ortamdan desem yavrusu olan kusumda var anlamıorum nıe bole oluyor acemılıkdenmı beceremıorlar baska bısımı var bılmıom altında 2 yumurta kaldı 2 sını aldım attım bozulmus ıcınde yavru olunce son yumurta 11 gunluk onda yavrunun haraketlerını goruorum flash ıle ama 3 yumurtada haraket yok buyuk ıhtımal oda ölmus bugun 18.gunu su testı yapdım ona gore de attım zaten ama o yumurta 16 gunde yasıordu bakdıgımda suan haraket yok anlamıyorum neden bole oluyor cok uzuluyorum kuslarada acıyorum
Bence sabredin ve bekleyin inşaallah çıkar

Geri