Karadeniz Pet

Yumurtalar sizce boşmu? Boş ise ne yapmalıyım?

Benim dişi kusumda ayın 1 inden beri yumurtluyor 8 tane yumurtası var bu sabah baktım benim yumurtaların görünümüde böyle çok üzüldüm boş olduklarina; bir iki gün daha bekleyip alicam yumurtaları altından ve erkekle ikisini ayiricam. dişi biraz dinlensin...

LG-M400 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk beş yumurta boş, altıncının üzerindeki görünen turuncu şey yumurta dışındaki bir leke değilse dolu olma ihtimali yüksek.

Dolu veya boş olduklarından emin olmak için en az 5 - 6 gün beklemek gerekiyor.

İlk beş yumurta boş, altıncının üzerindeki görünen turuncu şey yumurta dışındaki bir leke değilse dolu olma ihtimali yüksek.

1 hafta bekleyin , 1 haftanın sonunda yumurtalarda bir değişme olmazsa yuvalıktan alabilirsiniz. Yumurtaları sakın çöpe atmayın bir yere gömün.

1. 23 Temmuz
2. 25 Temmuz
3. 1 Ağustos
4. 3 Ağustos
5. 5 Ağustos
6. 7 Ağustos yumurtlama tarihleri

1 hafta bekleyin , 1 haftanın sonunda yumurtalarda bir değişme olmazsa yuvalıktan alabilirsiniz. Yumurtaları sakın çöpe atmayın bir yere gömün.
[/QUOTE1. 23 Temmuz
2. 25 Temmuz
3. 1 Ağustos
4. 3 Ağustos
5. 5 Ağustos
6. 7 Ağustos
Yumurtlama tarihleri

1. 23 Temmuz
2. 25 Temmuz
3. 1 Ağustos
4. 3 Ağustos
5. 5 Ağustos
6. 7 Ağustos yumurtlama tarihleri

18 - 21 gün arasında çıkmaları gerekirdi. Yumurtalar boş görünüyor ama 5 - 6 numarayı bir kaç gün daha bekletip yuvalıktan alabilirsin.