Karadeniz Pet

Yumurtalar yumusamış.. içe dogru bukulme var

Hafsa

Yeni Üye
Dun yavrunun cikmasini bekliyordum ama ici dolu iki yumurtaninda yumusadigini gordum. Nemli islak gibi belirli bolgeleri ve birazcik dokununca ice bukuluyor.
Dun yavru cikmadi sesi de gelmiyordu. Bugunde kontrol ettim ses seda yok.

Yumurtalar bozulmus mu lutfen yardim edin bana..

Kuluckanin kacinci gunundeler? Bazi anneler suluktan bile karin tuylerini islatip yumurtayi nemlerdirir ki kolay catlasin diye. Nemli olmasi bu yuzden olabilir. Ama yumurtadan cikmak uzere olan yavru oter o ugrasla. Ses gelmemesi cok garip

Kuluckanin kacinci gunundeler? Bazi anneler suluktan bile karin tuylerini islatip yumurtayi nemlerdirir ki kolay catlasin diye. Nemli olmasi bu yuzden olabilir. Ama yumurtadan cikmak uzere olan yavru oter o ugrasla. Ses gelmemesi cok garip

Bugun 4. Yumurtanin 19.gunu
Bende anlamadim.
Diskidan yumurtayi temizlerken bugun yumurta kabugu biraz kalkti ama zari saglam duruyor. Yine de ses seda yok yumurtadan

Belki olusamadan ölmüş olabilir. Bir kac gun daha bekle. Bende ki son yumurtadan da ses seda yok baktim ici dolu hava kesesi genislemis ama yumusama kararma falan yok bayrama kadar durucak.

Belki olusamadan ölmüş olabilir. Bir kac gun daha bekle. Bende ki son yumurtadan da ses seda yok baktim ici dolu hava kesesi genislemis ama yumusama kararma falan yok bayrama kadar durucak.

Evet benimde hava kesesi genis baya.
Bir kac gun daha bekleyecegim.
Bugun Yumurtalari temizledim yavrularin diskilarindan. Nefes almiyor olabilirler diye.. Yumusak oldugu icin biraz kalkti kabuk ama zari duruyor. Bende cok kucuk bant yapistirdim. Disi farketmedi..

Umarim yavrular ölmemiştir cok tesekkur ederim

Geri