Karadeniz Pet

Yumurtası var mıdır

ozlem_00

Meraklı Üye
Arkadaşlar dişi kuşum her türlü kızışma belirtisi gösteriyor erkeğini çok sahiplendi erkek kuşum elw alışık dişi parmağımı erkeğe yaklaştırmıyor bile gelip elime saldırıyor erkek kuşum da kızışmış durumda kur yapıyor ama çiftleştiklerini pek sanmıyorum ben yokken olmuşta olabilir sizden ricam fotoğraf lara bi bakar mısınız
IMG_20170514_114318.jpg
IMG_20170514_114235.jpg
IMG_20170514_114230.jpg

yuvalıkta kuş kumu talaş filan var mı ? ilgilenmiyosa zeminin oluşmadığından olabilir ama dişiniz tez zamanda yumurtlıcaktır :)

yuvalıkta kuş kumu talaş filan var mı ? ilgilenmiyosa zeminin oluşmadığından olabilir ama dişiniz tez zamanda yumurtlıcaktır :)
Yuvayı kemiriyor kemdi talaşı yapıyor diye ellemedim yuvaya pek bakmıyorum rahatsız etmemek için ama yumırtliyacaksa folluk alacaktım :)

Bence bir an önce alın folluk çünkü yumurta geldi gelecek gibi duruyor yumurta geldikten sonra folluğu yadırgayıp yatmayabilir bir an önce alın ki yuvanın yeni haline alışsın

Bence bir an önce alın folluk çünkü yumurta geldi gelecek gibi duruyor yumurta geldikten sonra folluğu yadırgayıp yatmayabilir bir an önce alın ki yuvanın yeni haline alışsın
Tamam

folluk çok şart değil . kendi yapıyosa ilgilenmeyerek doğru yapmışsınız . tez zamanda yavru sevmeniz temennisiyle :)

Bugün çiftleştiklerini gördüm yarım saat sonra da yumurtladı :) inşallah sağlıklı olurlar

A
Her türlü özel soruyu kanalıma abone olarak sorabilirsiniz
abi yuva kokusu için ne yapmalıyım ben daha önce bir kuluçka yavru büyüttüm ama yavrular çıktıktan sonra yuva çok kötü kokmaya başladı ve annem neredeyse gönderiyordu şimdi ben yuva kokusu için ne yapmalıyım

Geri