Karadeniz Pet

yuva temizliğinden kareler Rainbow muhabbet kuşu ve ingiliz yeşil muhabbet kuşu yavru

Cihan AYTAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhaba bugün 19 mayıs dedik evdeyiz madem kuşlarımızın yuvalarını bir temizleyelim
temizlik yaparkende tabi bir kaç foto çekelim forum sitemizde paylaşalım biraz maşallah duası alalım
çünkü sizlerin beğenisi duası olmasa bu iş olmaz herkese hayırlı paylaşımlar mutlu günler diliyorum
evet ilk resimler 10-15 gün sonra yeme inmiş hazır durumda olacak rainbow muhabbet kuşu yavrularımız

vclm9.jpg

rw07k4.jpg

2u966o5.jpg

20gi6tv.jpg

2epripg.jpg

91dl6g.jpg

Bunlarda babası şov jumbo klasik yeşil anneleri gri ingiliz diye tabir edilen takımın yavruları 3 ü de askeri yeşil oldular yeşile doyurdular minik yeşil devler

k4atl5.jpg

2dmbb6o.jpg

14jyxxt.jpg

bunlarda yavaş yavaş tüylenen yavrularımız

25iaszl.jpg

jtlamc.jpg

Masallah ;)

Maşallah bereketli olsun.

Masallah tertemiz kuslar.

Hepsine Maşallah. Hayırlı üretimler olsun.

Masallah Allah nazarlardan korusun cok guzel gozukuyorlar.Usta benimde 2 haftalik yavrularim var folluktaki talaslari ne süre ile degistiriyorsunuz.Bugun degistireyim dedim koydugum talaslarda yavrularin ayaklari kayiyor ve ayaklar yan taraflara ayriliyor.Bende eski talasi ve folluga geri koydum yavrulari en azindan kurumus diski ve talaslar ayaklarin kaymasini engelliyor diye dusundum.Ilk koydugum sekilde dursa olurmu...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Masallah Allah nazarlardan korusun cok guzel gozukuyorlar.Usta benimde 2 haftalik yavrularim var folluktaki talaslari ne süre ile degistiriyorsunuz.Bugun degistireyim dedim koydugum talaslarda yavrularin ayaklari kayiyor ve ayaklar yan taraflara ayriliyor.Bende eski talasi ve folluga geri koydum yavrulari en azindan kurumus diski ve talaslar ayaklarin kaymasini engelliyor diye dusundum.Ilk koydugum sekilde dursa olurmu...

[MENTION=17622]Mustafa Sayar[/MENTION] bey talaşı imkanınız varsa hergün değiştirin

Son düzenleme:
[MENTION=17622]Mustafa Sayar[/MENTION] bey talaşı imkanınız varsa hergün değiştirin
Cihan bey peki follugun tabani gozukmeyecek sekilde her tarafinami yayicagiz talasi yoksa sadece yuvarlak oyuk kisminimi dolduracagiz.

Maşallah huzurla buyusunler inşallah