Karadeniz Pet

Yuvalık öneri

Birakin kendi hallerine olacagi varsa olur siz yemini suyunu degistirmek mama vermek disinda rahatsiz etmeyin onlar ne yapacagini bilir zamani geldigindede yapar :)

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
El intizar eşeddü minen nar efendim, beklemek ateşten şiddetlidir :) Çook sabır lazım bana çok, Ya sabır İnşe'Allah küm bilir hayatta neler ile karşılaşacağız daha

Siz çook var derken o "çook" ne kadar bilmiyorsunuz yani hocam öyle mi :D

Siz çook var derken o "çook" ne kadar bilmiyorsunuz yani hocam öyle mi :D
Kim bilirim diyebilirki bakmissiniz sabah gun isiklariyla ciftiniz ciftlesiyor ben ciftimin birisinde kulucka yaptilar o kadar iki kez ciftlestiklerini gorebildim bi bakmissiniz bir gun yuvalikta yumurta var belkide 1 yil beklyceksiniz yavru almak icin bilemeyiz nasip

Kim bilirim diyebilirki bakmissiniz sabah gun isiklariyla ciftiniz ciftlesiyor ben ciftimin birisinde kulucka yaptilar o kadar iki kez ciftlestiklerini gorebildim bi bakmissiniz bir gun yuvalikta yumurta var belkide 1 yil beklyceksiniz yavru almak icin bilemeyiz nasip
Sağlıklı güzel yavrularım akıllı uysal yavrularım olsun, çok bekletmesin ama tabiki hayırlısı olsun. Dişi için ne düşünüyorsunuz ustam? Sizce yeterli mi erişkinliği?

Geri