Karadeniz Pet

yuvalık boyutu nasıl ?

ğ adam 22

Yeni Üye
IMG_20210305_152734.jpg
böyle bir yuvalık var elimde. ne çok büyük ne çok küçük ve dikey değik yatay içi dar değil bunu kukkanabilir miyim ? çarpık bacak vesaire olur mu ? kuşçu bana bir kum dedi o kumu aldım beyaz kumu içine döktüm o kum işe yarar mı?

içini görebilirmiyim?kum işe yaramaz çam talaşı kullanın.onu bulamassanız mısır granülü kullanın

içini görebilirmiyim?kum işe yaramaz çam talaşı kullanın.onu bulamassanız mısır granülü kullanın
hocam 2 sorum var birde artı olarak,
1. havuç versem kızışır mı
2. fotoda gördüğünüz talaş olur mu ikisinide bulamam ben (çarklı kalem açma makinesi bu tabii kurşun kalem değil dal parçalarını soyup burda açacağım sonra yuvaya dökeceğim)

hocam 2 sorum var birde artı olarak,
1. havuç versem kızışır mı
2. fotoda gördüğünüz talaş olur mu ikisinide bulamam ben (çarklı kalem açma makinesi bu tabii kurşun kalem değil dal parçalarını soyup burda açacağım sonra yuvaya dökeceğim)
1-evet.
2-talaşı göremiyorum hızlıresim adlı siteye yükleyip atın

Ekli dosyayı görüntüle 53225böyle bir yuvalık var elimde. ne çok büyük ne çok küçük ve dikey değik yatay içi dar değil bunu kukkanabilir miyim ? çarpık bacak vesaire olur mu ? kuşçu bana bir kum dedi o kumu aldım beyaz kumu içine döktüm o kum işe yarar mı?
1- Yuvalık bana küçük geldi. Ama kullanılamaz değil bence.
2- Çarpık bacak yuvalığın tabanı ile alakalı bir durum. Çam talaşı veya mısır granülü kullandığınız sürece sık sık rastlamazsınız.
3- Yuvalık tabanına kum değil mümkünse çam talaşı kullanın.

2- Çarpık bacak yuvalığın tabanı ile alakalı bir durum. Çam talaşı veya mısır granülü kullandığınız sürece sık sık rastlamazsınız.
çam talaşı bulamam burda hocam o yüzden el yapımı ağaç talaşı kullansam ?

https://hizliresim.com/M6UoFv alın hocam bu nasıl çok olduğunu düşünün tabi ve normal ağaç dalından

ek olarak yuvaya folluk koymalısınız çünkü koymassanız yavrular çarpık bacak oluyor

Geri