Karadeniz Pet

Yuvalıklı pvc kafese tahta yuvalık takma

nevzatyasar

Yeni Üye
Merhaba,
Bende pvc kafes (yuvalıklı) var ancak bir çiftim yuvalıkla hiç ilgili değil. Tüneğine bile konmadılar daha. Daha önceden yavru bakmış kuşlar ve eş oldular. Acaba tahta yuvalık ta mı taksam diyorum?
@Selçuk YÜKSEL
@Ayhan OTÇUOĞLU
@MeHeDe

Sent from my SM-A9100 using Tapatalk

Daha önce tel kafeste ve tahta yuvalıkta yavru bakmışlar.

Merhaba,
Bende pvc kafes (yuvalıklı) var ancak bir çiftim yuvalıkla hiç ilgili değil. Tüneğine bile konmadılar daha. Daha önceden yavru bakmış kuşlar ve eş oldular. Acaba tahta yuvalık ta mı taksam diyorum?
@Selçuk YÜKSEL
@Ayhan OTÇUOĞLU
@MeHeDe

Daha önce tel kafeste ve tahta yuvalıkta yavru bakmışlar.
Bazı kuşlar da olabiliyor bu bir kişi daha bst kafes in yuvalikli modelini kullanıyordu fakat dışardan yuvalık takmıştı kuşlar kullanmıyor diye

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazı kuşlar da olabiliyor bu bir kişi daha bst kafes in yuvalikli modelini kullanıyordu fakat dışardan yuvalık takmıştı kuşlar kullanmıyor diye

Bu sabah taktım ve dişi yuvalığa girdi. Gerçekten ilginç canlılar ve kesinlikle her biri ayrı bir kişilik sahibi.

Bu sabah taktım ve dişi yuvalığa girdi. Gerçekten ilginç canlılar ve kesinlikle her biri ayrı bir kişilik sahibi.

Pvc kafes lerin ici belki beyaz diye belkide girişi hoşuna gitmiyor dur ama bir şekilde sevmiyorlar