Karadeniz Pet

yuvalıkta kuşları izleme

lmbrsndgldr

Yeni Üye
arkadaşlar herkese merhaba bende xiaominin küçük bir gece görüşlü kamerası var bunları yuvalıktaki kuşları izlemek için kullanıyorum bunun bir zararı var mı kuşlar kamerayı hiç umursamadı bile

arkadaşlar herkese merhaba bende xiaominin küçük bir gece görüşlü kamerası var bunları yuvalıktaki kuşları izlemek için kullanıyorum bunun bir zararı var mı kuşlar kamerayı hiç umursamadı bile

fark edip gagalamadığı sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum. bu arada kameranın linkini atabilir misiniz?

Mükemmel bi olay 👍 güzel düşünmüşsünüz. Herhangi bir sıkıntı olmaz kuslardan yana. En kotu zarar verebilirler oda kameraya:)

Kamera gece görüşünü kızılötesi olarak görüyormuş acaba dedim kızıl ötesi kuşlara sıkıntı yaratır mı
Belgesellerde vs. örneği çok. Sadece kuşlarla degil tüm canlılarda izlemede kullanılıyor. Belli bir buyume gerceklestigi takdirde kuslarınız zaten izlemenizede gerek kalmayacaktır. Sorun olacagını dusunmuyorum ben .

Geri