Karadeniz Pet

1.5 - 2 Aylık Erkek Çek Mubişime Eş Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Seyit SUNGUR

Meraklı Üye
Merhaba Arkadaşlar

2 Aylik Mubişim Mavişe Gündüzleri evde olmadigimdan aksama kadar tek kalmamasi ve ileride guzel yavrularim olmasi icin simdiden alismasini saglamak ve bizede alisip guzel bir aile olmak icin bir dişi ariyorum ...

2 aylik çek dişi aramalarim devam ediyor . Kagithanede oturuyorum bu bolgede olan bir kisi var ise gelip elden teslim alabilirim ...

Yardimlariniz bekliyorum lutfen kirmayin bizi :(

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba Arkadaşlar

2 Aylik Mubişim Mavişe Gündüzleri evde olmadigimdan aksama kadar tek kalmamasi ve ileride guzel yavrularim olmasi icin simdiden alismasini saglamak ve bizede alisip guzel bir aile olmak icin bir dişi ariyorum ...

2 aylik çek dişi aramalarim devam ediyor . Kagithanede oturuyorum bu bolgede olan bir kisi var ise gelip elden teslim alabilirim ...

Yardimlariniz bekliyorum lutfen kirmayin bizi :(

Selamlar, ==> http://www.muhabbetkusu.com.tr/yavr...-30-35-gunluk-yavrular-levent-acar-43917.html
ilanda 3 dişi var. Sonuncusu yeni sahibinde. Bunların haricinde yeni yeme düşenler de var. Bunlardan beğenirsen Cuma sabah Mecidiyeköye getirebilirim. Yerinden alamk istersen Anadolu yakası Maltepedeyim.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] Konu ücretsiz sahiplendirme bölümünde umarım yanlış anlaşılma olmaz.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] Bu ay hic butcem kalmadı , yoksa senin kuslarina asla hayir demem herkes senin kuslarini methediyor

allah razı olsun onun bu sekilde bir dusunce ile gelmesi bile yeter , Ama o kadar deger verip yetistirip masraf yapan kisiyede destek olmak lazim ...

Çek i aratmayan yerli 2-2.5 aylık dişi var almayı düşünürsen arayabilirsin. 5531853166 yer Sakarya soeunsuz gönderim yapabilirim

merhaba bende muhabbet dişi var ilgilenirseniz yardımcı olurum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...