Karadeniz Pet

1 aylık muhabbet kuşum halsiz ve ishal

Yiğit çınar

Yeni Üye
Öncelikle herkese iyi akşamlar daha dün aldığım 1 aylık muhabbet kuşum habire kafesinde uyukluyor tüylerini kabartıyor biliyorum yavrular hep uyur ama bugün kuşu dışarı çıkardım ve dışarıda bile tüylerini kabartıp uyukladı kakası ishal ve sulu ayrıca suluğuna birkaç damla elma sirkesi attım sizlerin yardımını bekliyorum ne yapabilirim

Hayatının başında bebekler bile hep ishal gibi kaka yaparlar, oğlumdan biliyorum az temizlemedim. Bence biraz büyüsün yavru daha çok minik. Siz konfor sağlamaya çalışın ona uyuması ve büyümesi için. Yem kırmayı öğrendi ise aspur kolay kırılacağından vermenizi öneririm ben öyle yapmıştım. Uyur o hep uyur bu aralar uyusunda büyüsün inşallah. Ben sıkıntılı bir durum yoktur diye düşünüyorum.

Maşallah tüyü kadar ömrü olsun. Evet uyuyor 😁

Öncelikle herkese iyi akşamlar daha dün aldığım 1 aylık muhabbet kuşum habire kafesinde uyukluyor tüylerini kabartıyor biliyorum yavrular hep uyur ama bugün kuşu dışarı çıkardım ve dışarıda bile tüylerini kabartıp uyukladı kakası ishal ve sulu ayrıca suluğuna birkaç damla elma sirkesi attım sizlerin yardımını bekliyorum ne yapabilirim
Kuşu nereden aldınız acaba?

Merhaba konudan bağımsız lüfen kuşunuza tahta tünek alın ayakları zarar görebilir lütfen plastik tünek kullanmayalım

Geri