Karadeniz Pet

17 TKF Bileziklili, Kızgınlık Döneminde Jumbo Erkek

Mercan Şimşek

Yeni Üye
Şehir değişikliği nedeniyle ve gideceğim yerde yanımda bakamayacağımdan ötürü 17 Tkf bilezikli, 9 aylık jumbo erkek muhabbet kuşumu satıyorum. Henüz bir aylık iken iyi ve güvenilir bir üreticiden sahiplenmiştim.

Vitaminini, probiyotiğini eksik etmeden sevgi ile büyüttüm. Ele oldukça alışık, oyuncu, çok konuşkan (10 kelimeden fazla kelime bilmektedir ve daha da öğrenebilir. Bir kelimenin 20-40 kerelik tekrarından sonra birkaç gün içerisinde uzun cümleler halinde kullandığını duyabilirsiniz) çok hareketli, belirli komutlar açısından eğitimlidir.
Aynı zamanda kızgınlık dönemindedir; bu yüzden de biraz sinirli. Damızlık olarak da satın almak isteyebilirsiniz. Güzel bir spangle erkeğidir.

Arzu edildiği takdirde kafesi, aksesuar ve çok sevdiği oyuncakları, 2 adet hobi vitamin, Witte Molen kuş kumu ve Versele Laga yemi ile birlikte sadece Eskişehir içerisinde olmak üzere elden teslim edilecektir.

(Bu ilana ekstra cevap yazamıyorum bir sorun var sanırım, buradan cevaplara güncelleme yapmak istedim)

-Sadece Eskişehir'de elden teslim edebilirim, maalesef, Emre ALP bey.
-Teşekkür ediyorum, bekliyor olacağım... Süleyman Bey...

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar olsun Eskişehir de olan bir arkdaşıma önerdim eğer almak isterse sizinle irtibata geçeceğim hocam.