Karadeniz Pet

2 erkek asla olmuyomuş:)

• Konbuyu başlatan emrekbra
  • Başlangıç tarihi
E

emrekbra

Guest
şunu anladım ki iki erkek kuş kesinlikle alınmazmış.salak gibi oluyolar yaaa:)sinir oldum

benim bir ara 2 erkek vardı sürekli kafesin içinde birbirlerini kovalıyorlardı. onları izlemesi de zevkli oluyor :)

Olmaz Tabi KickBox İzlemek İstiyorsan Olabilir :)
Şaka Bir Yana OLMAZ :)

Olmaz Tabi KickBox İzlemek İstiyorsan Olabilir :)
Şaka Bir Yana OLMAZ :)

hayır bizimkiler tam tersi sevişiyo anlamadım ben yaaa:):)birini salona aldım resmen ölüp ölü dirildiler.birbirlerine sesleniyolar çıldırdılar..odalarda 4 döndüler herkes erkek 2 sıde dıyo ben hala kararsızım:):)

7 8 ay aynı kafeste iki erkek baktım. Gerçekten hareketleriyle insana kendilerini izlettiriyorlar. Hiç kavga falan da olmuyor. Normal bir çiftten farkları sadece çiftleşmiyorlar.

benim bir ara 2 erkek vardı sürekli kafesin içinde birbirlerini kovalıyorlardı. onları izlemesi de zevkli oluyor :)

hayır bizimkiler tam tersi sevişiyo anlamadım ben yaaa:):)birini salona aldım resmen ölüp ölü dirildiler.birbirlerine sesleniyolar çıldırdılar..odalarda 4 döndüler herkes erkek 2 sıde dıyo ben hala kararsızım:):)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:11 -->-> Daha önceki mesaj 00:10 --

7 8 ay aynı kafeste iki erkek baktım. Gerçekten hareketleriyle insana kendilerini izlettiriyorlar. Hiç kavga falan da olmuyor. Normal bir çiftten farkları sadece çiftleşmiyorlar.

küçücük kuşların neresi sevişecek. daha 2 aylık o kuşlar ya yem arıyorlardır yada oyun.

sizce birisini geri versem diğeri etkilenirmi?çunku ben benımle ılgılensın ıstıyorum,oyun oynamak konusmasını ıstıyorum

ilkbaşta tabi etkilenecek. tek olarak alıp gelseydiniz de 1-2 gün yem bile yemeyecekti. ama sonra normale dönüyorlar. ama bana sorarsanız hiçbir zaman tek kuş yetiştirme taraftarı değilim.

şahsi görüşüm.

ilkbaşta tabi etkilenecek. tek olarak alıp gelseydiniz de 1-2 gün yem bile yemeyecekti. ama sonra normale dönüyorlar. ama bana sorarsanız hiçbir zaman tek kuş yetiştirme taraftarı değilim.

şahsi görüşüm.

ama bana sıcaklık göstermiyor ben üretici değilim..oyun oynamak sevmek arkadaş olmak istiorm...yani 2 sı de erkek bıde.ne yapmamı onerırsınız ??

kuş alacagınız yere ıkısını bırden 3 gun bırakın sonra eş tutan bır cıft alın dıger kalan erkek de bu sekılde yanlızlık cekmeden yenı sahıbını bekler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:42 -->-> Daha önceki mesaj 00:41 --

oynamak ıstıyorsan tek olacak 2 tane oldugu zman sanapek ılgı gostermez bence verın ıkısını yenı bırtane yenı yuvadan atlamış yavru alın

ama bana sıcaklık göstermiyor ben üretici değilim..oyun oynamak sevmek arkadaş olmak istiorm...yani 2 sı de erkek bıde.ne yapmamı onerırsınız ??

tamamen size kalmış bir durum.

2 seçenek var önünüz de ya erkeğin birini verip dişi alacaksınız yada para. seçim size kalmış bu noktadan sonra.

beyler bir yerde okumuştum muhabbet kuşları sürü hayvanı olduğu için yalnız kalmak onların en istemediği şeydir.o yüzden 2 erkek de olsa 1 ri dişi rolünü üstleniyormuş.bize biraz tuhaf ama onların normali bu.ama davranış olarak öyle bir birlerini gerçekten eş olarak görmüyorlar.doğruymuş demekki