Karadeniz Pet

2 günlük yavrularimiz

Maşallah Ali bey bence yuvanın değişme Zaman'ı gelmiş. İnsallah sağlıklı bir şekilde yeme düserler

Maşallah canlara inşâAllah yeme düştüğünü de görürsünüz. Anne ve babayı da görme imkanımız var mı acaba ?

Maşallah Ali bey bence yuvanın değişme Zaman'ı gelmiş. İnsallah sağlıklı bir şekilde yeme düserler
Teşekkürler yuva konusunda haklısınız ,tam değiştirecekken yumurtladı bende ellemedim bu seferde idare etsin bakalım inşallah kayıpsız atlatırız.

Ali abi gözün aydın
Teşekkür ederim Erdi kardeşim darısı başaramayan tüm arkadaşların başına. Benim 5. kuluçka oluyor bu çiftin genelde en az 5 yumurta yapıyordu 8 e kadar çıktık ama bu kez 3 oldu son yumurtada boşmuş bugün baktım ve attım. 2 ay gibi bir aradan sonra ilk kuluçka 2 yavru bakalım ilerleyen zamanlarda neler yapacaklar :)

Maşallah bereketli üretimler. İnşallah sağlıklı bir şekilde büyürler

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler güzel dilekleriniz için. Anne baba yeşil ikiside profil fotoğrafımdaki de 4 kuluçka önceki kardeşlerinden :)
Maşallah benim ilk kuşlarımda hep yeşil di Peder hep o renk alır gelir di eve her yeni kuş almamız da :) art arda 4 tane orjinal yeşil kuşum olmuştu :)

Maşallah benim ilk kuşlarımda hep yeşil di Peder hep o renk alır gelir di eve her yeni kuş almamız da :) art arda 4 tane orjinal yeşil kuşum olmuştu :)
Teşekkürler. Çok beğeniyorum ben bu çifti yavruları o kadar güzel konuşuyor ki anlatamam kime verdiysem konuşturdu. Kendime hiç ayırmamıştım, bu yavrular ve önümüzdeki 2 kuluçka hiç birini sahiplendirmeyi düşünmüyorum hepsini kendime :) Arada birde mavi yavru veriyorlar forumdan @Kamen arkadaşıma vermiştim .

Teşekkürler. Çok beğeniyorum ben bu çifti yavruları o kadar güzel konuşuyor ki anlatamam kime verdiysem konuşturdu. Kendime hiç ayırmamıştım, bu yavrular ve önümüzdeki 2 kuluçka hiç birini sahiplendirmeyi düşünmüyorum hepsini kendime :) Arada birde mavi yavru veriyorlar forumdan @Kamen arkadaşıma vermiştim .
Doğrudur. Maşallah tüyleri kadar ömürleri olsun inşâAllah yer sıkıntısı yoksa çok güzel :)

Bendeki.mavi.kuş.heybeti.ile.konuşuyor.
İnşallah.bunlarında.yeme.düştüklerini.görürüz.

Bi Sorum Var Benim Dişi Erkekten Büyük Yeni Kuş Mu Alıyım Sıkıntı Çıkarmı Erkek KÜCÜK Dişi Büyük

Geri