Karadeniz Pet

2. Paşa???

• Konbuyu başlatan Yusuf Akyüz
  • Başlangıç tarihi
Y

Yusuf Akyüz

Guest
S.A Arkadaşlar paşayı 2 saat önce aldım. Satıcı 35-40 günlük dedi. % 90 erkek dedi:) Yine dişi çıkarsa da 1 ay sonra gel değiştiririm dedi.Sizce cinsiyeti ne ve yavrumu? 1 ay kafesten çıkarmamam gerektiğini söyledi. Bu süre uzun değil mi?
20140430_17290244e5d.jpg
20140430_17292116e25.jpg
20140430_172959e5930.jpg
20140430_17300996fa1.jpg
20140430_173021f7c21.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
dişi hadi hayırlı olsun 1 ay çıkarma demesi bence ortama alışmasından dolayı demiştir ama 15 gün çıkarmayın kafese ani hareket olmayacak şekilde elinizi sokup güvenini kazanabilirsiniz

banada dişi gibi geldi :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:31 --

ceresini daha net çekip koyarsanız..

Cere kısmı hiçbir resimde net olarak gözükmüyor.
Cere resmini flaşsız olarak çekebilirseniz daha net yorumlar alabilirsiniz.
Baş kısmını da çekebilirseniz, yaşı hakkında da yorum alabilirsiniz.
Önceki kuşu iade mi ettiniz?

dişi hadi hayırlı olsun 1 ay çıkarma demesi bence ortama alışmasından dolayı demiştir ama 15 gün çıkarmayın kafese ani hareket olmayacak şekilde elinizi sokup güvenini kazanabilirsiniz

yanı selen hnm yerı geldıgınde bazı yorumlarında net fotolarda sanırım erkek veya dışı dıyosun buna hemen dışı demıssın foto net deıl kardesım tam karsıdan çekersen yardımcı olalım hayırlı gunler

yanı selen hnm yerı geldıgınde bazı yorumlarında net fotolarda sanırım erkek veya dışı dıyosun buna hemen dışı demıssın foto net deıl kardesım tam karsıdan çekersen yardımcı olalım hayırlı gunler

ikinci veya üçüncü fotoğrafta dişi gibi duruyor fotoğrafı büyütüp dikkatli bakarsan beyaz cere rengi..

Cere kısmı hiçbir resimde net olarak gözükmüyor.
Cere resmini flaşsız olarak çekebilirseniz daha net yorumlar alabilirsiniz.
Baş kısmını da çekebilirseniz, yaşı hakkında da yorum alabilirsiniz.
Önceki kuşu iade mi ettiniz?

Diğer kuşu arkadaşıma sattım. Buyrun arkadaşlar.

20140430_183842.jpg

20140430_184014.jpg
20140430_184045.jpg
YN3
Y4F
Y4n

Kuşunuz minik bir dişi hayırlı olsun :) Petshoplardaki satıcıların çoğu bilgisiz üreticilerden almanızı öneririm.

Birde % 90 erkek diyor. Son olarak 3 resim çektim arkadaşlar bunlarada göz atar mısınız?
IMG_0526.jpg
IMG_0528.jpg
IMG_0531.jpg

Resimlerde flaş var mı?
Son çektiğiniz üç resmin ilkinde dişi gibi, ancak diğer iki resimde erkek gibi gözüküyor.
Arkadaşlar daha çok yardımcı olacaktır ancak, ilk resimde flaş varsa ben erkek diyorum.
Hayırlı olsun.

Resimlerde flaş var mı?
Son çektiğiniz üç resmin ilkinde dişi gibi, ancak diğer iki resimde erkek gibi gözüküyor.
Arkadaşlar daha çok yardımcı olacaktır ancak, ilk resimde flaş varsa ben erkek diyorum.
Hayırlı olsun.
Flaş kapatmayı bir türlü bulamadım. Sinirden olsa gerek. EEEE insana yavru diye 1 yaşında kuş kakalanıyorsa şarteller atıyor. Evet ilk resimde flaş var flaş otomatikdeydi. Ortama göre çekiyor. Son 2 ve 3. resmlerde flaş yok. Satıcı kuşu eline aldı kuş hiç ısırma gereksiminde bulunmadı. Önceden %80 erkek diyorum dedi ama hiç ısırmadığı için % 90 erkek dedi. Sizce kaç günlük? Teşekkürler.

Flaş kapatmayı bir türlü bulamadım. Sinirden olsa gerek. EEEE insana yavru diye 1 yaşında kuş kakalanıyorsa şarteller atıyor. Evet ilk resimde flaş var flaş otomatikdeydi. Ortama göre çekiyor. Son 2 ve 3. resmlerde flaş yok. Satıcı kuşu eline aldı kuş hiç ısırma gereksiminde bulunmadı. Önceden %80 erkek diyorum dedi ama hiç ısırmadığı için % 90 erkek dedi. Sizce kaç günlük? Teşekkürler.

Yavru gibi bence ama yaş konusunda yanılabilirim.
Cinsiyet konusunda bence erkek, son çektiğiniz iki resme istinaden söylüyorum.
Diğerlerinde flaşın yanılttığını düşünüyorum.

Sizce ne yapmalıyım? Erkek olarak aldım ama yorumlardan genel kanı dişi şeklinde değiştirmelimiyim?

Sizce ne yapmalıyım? Erkek olarak aldım ama yorumlardan genel kanı dişi şeklinde değiştirmelimiyim?

Bence dediğim gibi, erkek.
Ancak siz farklı düşünüyorsanız, madem petshopcu değiştirme garantisi verdi.
Bir hafta kadar sonra tekrar paylaşın resimlerini, ancak flaşsız olsun.
Gelen yorumlara göre davranırsınız, benim düşüncem.

aynen banada erkek gıbı geldı flash yanıltmıs

DX2zWO.jpg

ml6OgR.jpg

El8GWA.jpg

jJ30rr.jpg

271LWq.jpg

Gün ışığında çekilmiş flaşsız son resimler arkadaşlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaslar merhaba bi sorum olucak sıze benım bir çift muhabbet kuşum var 3.4 kere çiftleştiler ve cumartesi günü 1 yumurta doğurdu dişi yuvayla asırı derecede zaman geciriyorlar ama benim bildigim muhabbet kusları 2 ser gun aralıklarla yumurta yapıyor ve bugun 5 gun oldu ve hala 1 yumurta var bi sorun mu var acaba nedeni ni ogrenebilrmiyim?

Gün ışığında çekilmiş flaşsız son resimler arkadaşlar.

Erkek hocam kuşunuz.
Hayırlı olsun, güle güle büyütün...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:19 -->-> Daha önceki mesaj 13:17 --

Arkadaslar merhaba bi sorum olucak sıze benım bir çift muhabbet kuşum var 3.4 kere çiftleştiler ve cumartesi günü 1 yumurta doğurdu dişi yuvayla asırı derecede zaman geciriyorlar ama benim bildigim muhabbet kusları 2 ser gun aralıklarla yumurta yapıyor ve bugun 5 gun oldu ve hala 1 yumurta var bi sorun mu var acaba nedeni ni ogrenebilrmiyim?

Nihat Bey yeni konu açın, buradan yazmakla olmaz.
Cevap da alamazsınız.
Yumurta tıkanması olabilir, eğer öyleyse kuşu kaybedebilirsiniz.
Resim destekli bir konu açıp ona göre hareket edin.

Geri