Karadeniz Pet

2010 word office

Murat KARAYILAN

Onursal Üye
Arkadaşlar bilgisayarımda 2010 word office yok Bunu dünden beri internetten indirmeye çalışıyorum indiriyorum ama açılmıyor.Bana yardımcı olursanız sevinirim.

hata mata vs cs vermiyormu ?bende 2010 kullanıyorum bi sıkıntı yok

indirdiğin yerde sıkıntı vardır.

Torrent sitelerimden indirdiğim için link veremem. Versem bile üye olman gerek. Üyelikler ya parayla yada davetiye sistemi ile çalışıyor. Onun için warez lere bak.

arkadaşlar indiremedim cumaya yetişmesi lazım bir ödevim var.Lütfen yardım edin.

2010 word office Yüklediğimde hep bu hatayı veriyordu 2010 word office yüklemiyordu bunu yükledim ondan sonra
verdiği hata .bunu yükledim

2010 word office bunu yükledim karşıma bu çıktı ne yapmalıyım şifre gibi birşey

Netframework indir microsfotun sitesinden pcde olsam link verirdim yaz google a bulursun
Key olayina gelince cdkey girerek etkinlestiremessin ez activator indir microsoft office sürümüne uygun onla aktif et
GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Netframework indir microsfotun sitesinden pcde olsam link verirdim yaz google a bulursun
Key olayina gelince cdkey girerek etkinlestiremessin ez activator indir microsoft office sürümüne uygun onla aktif et
GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Teşekkür ederim denicem

2010 word office

olmadan yazıcıdan başka nasıl çıkartırım

Ya hacı googlede biraz kelime canbazlığı yapsan hertürlü şeyi bulabilirsin zorunlu ücretli programları bile...

neyse gel ö.m den 2 link atıcam siteye üye ol o sitenin çok eski üyesiyim üyelik sistemi nasıl çalışıyor bilmiyorum inşallah free dir. atacağım linkte portable sürümü var onu indir dene yemezse komple office 2010 linki mevcut olacak ona bakarsın.

EDT : full sürüm linkini attım üye ol indir.

ve ilk resimdeki hata framework ün pc de olmadığını söylüyor. onuda yükle.

Son düzenleme:
google amcaya 2010 word office download yaz gezinler sitesi çıkacaktir. onu indire bilirsin word office 2013 de daha çok özelik var ben onu indirmeni tavisye ederim sana kardeşim...

OpenOffice programını indir o da aynı şeyi yapar ayrıca ücretsiz.

En kotusu bilgisayar&cd satan dukkana git sana kopyalasinlar

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Geri