Karadeniz Pet

2014 model bunlar :) hepsinin adı UYANIK :)

• Konbuyu başlatan ismail baktır
  • Başlangıç tarihi
I

ismail baktır

Guest
IMAG0194.jpg
[/IMG][/IMG][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:18 -->-> Daha önceki mesaj 00:15 --

IMAG0196.jpg
[/IMG]

cok sirinler.. masallah

Maşallah çok sağlıklı görünüyorlar. Allah nazarlardan saklasın.

Maşallah hocam ne güzel olmuşlar valla benim kilerde büyüyor.

teşekkür ederim oğuz kardeşim sağlıklı hobiler

Maşaallah her şey gönlünüzce olsun

merhaba maşallah allah daha çok nasip etsin. Ev üretimi olduğu için soruyorum kuşlarına bakım nasıl yapıyorsun hangi yemleri mamaları vitaminleri ve ne sıklıkta verdiklerini ve neler yaptığını vaktin varsa uzunca anlatırmısn? şimdiden teşekkürler

çok tatli bunlar ya...

sağol kardeşim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:22 --

merhaba maşallah allah daha çok nasip etsin. Ev üretimi olduğu için soruyorum kuşlarına bakım nasıl yapıyorsun hangi yemleri mamaları vitaminleri ve ne sıklıkta verdiklerini ve neler yaptığını vaktin varsa uzunca anlatırmısn? şimdiden teşekkürler

merhaba ALLAH RAZI OLSUN RABBİM SİZEDE NASİP ETSİN İNŞALLAH. ben vitamin kullanmıyorum kardeşim ak darı yem kullanıyorum ve kuş yumurtayı karnına aldıktan sonra ki taaaa yavrular bu pozisyona gelene kadar iki günde bir mama veriyorum hazır mamada kesinlikle almam petshopta falan satılanları kastediyorum kendim yapar veririm bu yavrularla ve anne babasıyla pek ilgilenemedim işimden dolayı ama çok şükür çok güzel oldular daha bitane de yuvda yavru var toplam yedi yumurta yapmışlardı biri boş çıktı ikisi benim sabırsızlığım yüzünden öldü normalde şimdi şimdi toplam 6 yavru olmuştu

maşallah iyi düşüncelerin içinde teşekkür ederim bu ak darı yem dal gibi olanlardan mı? ve mama içeiğini paylaşabilirmisn?

Geri