Karadeniz Pet

2016 Yarışmamız Başladı - MYBESTPETSHOP

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mybestpetshop yarışmasına katılıyorum

Mybestpetshop yarışmasına katılıyorum.

Mybestpetshop yarışmasına katılıyorum.

Yarismamiz an itibariyle sona ermis bulunmaktadir. Yarismamiza katilim gosteren herkese tesekkurlerimizi sunuyoruz. Sonuclar en kisa zamanda aciklanip bu konudan bilgilendirme yapilacaktir. Kisa bir sureligine sonuclar aciklanana kadar konuyu kilitliyorum. Sonuclar aciklandigi vakit konuyu tekrardan aktif edecegim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:35 -->-> Daha önceki mesaj 20:14 --

YARIŞMAMIZIN KAZANANLARI​

[YOUTUBE]dSFxyqJjIv8&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

ASİL TALİHLİLER

1. CİHAN AYTAN
2. GİZEM TÜRKCAN
3. KORDON

YEDEK TALİHLİLER

1. SEDA CAN
2. MUSTAFA KIRLI
3. MÜNADİ YALÇIN​

Kazanan kisileri tebrik ederiz. Kazanamayanlar uzulmesinler bundan boyle her ay duzenli bir sekilde MYBESTPETSHOP firmasinin sponsorlugunda yarismalarimiz olacaktir. Yogun ilgiden dolayi hepinize cok tesekkur ederiz. Yarismamiza katilan herkese tesekkurler.

Kazanan kisiler en gec 3 is gunu icerisinde bana ozel mesaj ile AD-SOYAD, ADRES BILGISI, TELEFON NUMARASI yazip yollasinlar ki biran evvel hediyelerini kargolatalim :) 3 is gunu icerisinde donus yapmayan asil talihlinin hakki sirasiyla yedek talihliye gecer.

MYBESTPETSHOP firmasina sponsorluklarindan dolayi tesekkurlerimizi sunuyoruz.

Hayirli olsun kazananlara emeği geçen herkezi tebrik ederim..

Hayırlı olsun tebrık ederım kazanan arkadaşları,Muhammed kardesım emegine sağlık

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri