Karadeniz Pet

:( :( :(

• Konbuyu başlatan muhabbetciyiz
  • Başlangıç tarihi
M

muhabbetciyiz

Guest
BUGÜN TÜM YUMURTALARA BAKTIM 5 YUMURTANIN HEPSİ BOŞ ÇIKARMI KARDEŞİM KUŞLARIM EŞ KULUÇKAYA YATTI HAYLADA BOŞ YUMURTANIN ÜZERİNE YATIYOR YEM KUSUYOR HEPSİNİ YAPTI AMA İLK KULUÇKA OLDUĞU İÇİN BOŞ ZANNEDİYORUM İNŞALLAH 2.Kuluçkada küçük yavrulara kavuşurum inşallah demeyi unutmayın :)

inşallah 2. kuluçkada büyük olasılıkla dolu olur :)

Öncelikle kuşlarınıza maşaallah. İnşaallah sizinde ve bekleyenlerinde yavruları olur

İnşallah, bende yeni eşleştirdim kuşlarımı ve beklemedeyim bakalım sonuçlar nasıl olacak.

inşallah 2. kuluçkada büyük olasılıkla dolu olur :)

İnşallah Galiba 2.Kuluçka Geliyor Kuşumun Poposu yine şiş dün bakmak için dişiyi elime aldım ve poposundaki şişliğe yavaşça dokundum ve bir sertlik hissettim galiba yine yumurta ama diğer 5 yumurta hayla duruyor ne yapmalıyım onları alayımmı ?

digerlerine yatıyorsa doluysa dursun boşsa ilk yumurtayı yumurtladıktan sonra at onları

digerlerine yatıyorsa doluysa dursun boşsa ilk yumurtayı yumurtladıktan sonra at onları

İşte Sorunda Burada Ya,

5 Tane Boş Yumurta var,

6.Yumurta Çıkartırsa Hangileri Eski Yumurtalar Anlayamam..

En iyisi sizlere kesin olarak fotoğraf video ile resmini çekip atmak

kuyruk düşük kuyruk sürekli yukarı aşağı oynuyor yumurta bölgesi şiş

dün elime alıp dokunduk sertlik var büyük ihtimal yumurta belkide
çıkartmıştır bakmadım hiç.

Benim önceden küçüklükten beslediğim eş vardı hatırladığım kadarıyla ilk kuluçkada hiç boş yumurta çıkmamıştı ama o zamanlar çok anlamıyodum bu işlerden mama koymak gerekiyomuş kafese o zamanlar bilmediğim için koymamıştım yavruların hepsi ölmüştü annesi ayaklarını yemiş yavruların :((

Geri