petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

3 yaşındaki erkek kuşum biraz tuhaf

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve pırpır tarafından 15 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. pırpır

pırpır New Member

Beğenileri:
    0

Merhaba ben bu çiftten toplamda 6 yavru aldım 4 ü ölmüştü daha evvel paylaşmıştım konularda 2 kuluçka geçirdiler son 1 aydır bu kuşum sıkıntılı oldu veteriner bir şeyi yok deyip damla versede genede bir türlü kendine gelemedi sizlerinde görüşlerini almak istedim. teşekkürler

2. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    üşütmüş çok büyük ihtimalle.havalarda sıcak ama ceyrandamı kaldı? üşüttükten sonra soğuk algınlığı ilaçları işe yaramıyor.antibiyortik veriyor veteriner.onlarda organları yoruyor tüketiyor.yani kuşlara hastalık girmemesi için gözümüz gibi bakmamız gerekiyor.çok nazikler.

3. pırpır

pırpır New Member

Beğenileri:
    0
    evet haklısınız allahtan yemesinde içmesinde bi problem yok ne versem yiyor (mama yem yulaf vs.) ama bi türlü toplattıramadım.

Sayfayı Paylaş