Karadeniz Pet

30-50 günlük yavrular yeni sahiplerini bekliyorlar.

Hayırlı satışlar alana da satana da hayırlı olsun

Alt orta tünek en baştaki çok sağlam

hayırlı satışlar

Vallahi maşallah hepsi birbirinden güzel burada karar vermek zor olur.

Alana da satana da hayırlı olsun inşaallah ağabey. Maşaallah

Levent bey ben 1 tane alacagim erkek mavi olani alacagim sag alt tunekte ilk bastaki mavi

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar, maşallah güzel kuşlar.

Öncelikle Maşallah. Levent bey Maltepe nin neresinden acaba? Ben Cevizli den geleceğim. Henüz erken olabilir ama aralarından çekoslavaklardan iyi bir çift çıkartabilirmiyiz acaba? Ücret önemli değil. Bıktım petshop larla uğraşmaktan.

Kac istiyorsunuz bu guzel kusa umarim ogrenci indirimi yaparsiniz :)
Kisacasi ben bu kusu tuttum fiyatinida ogrenirsem bulusabilirimiyiz

Gel furkancım, beğendiklerine bakarsın, anlaşırız seninle. Aldığın kuşun değerini ödersin. Fazlasını değil.. :)

Öncelikle Maşallah. Levent bey Maltepe nin neresinden acaba? Ben Cevizli den geleceğim. Henüz erken olabilir ama aralarından çekoslavaklardan iyi bir çift çıkartabilirmiyiz acaba? Ücret önemli değil. Bıktım petshop larla uğraşmaktan.

Maltepe Bağlarbaşı mah. İnönü cad. No 69 (E-5 te huzurevinden işağı istasyona inen cadde)

https://www.google.com/maps?ll=40.9...gl=US&mapclient=embed&cid=4631237763267449913

Levent abi yanlis anlamada ben gelemem sizinle biryerde falan bulussak olmazmi belli ikimizeden yakin biryerde falan

Arkadaşlar şanlısınız bizim buralarda böyle anlayışlı ve nezaketi bilen üreticiler yok