Karadeniz Pet

4.günde sevdiriosa fazla birşey beklememek gerekir:)

• Konbuyu başlatan Orkun Yener
  • Başlangıç tarihi
maşallah çok sevimli. benimkini sevemiyorum bir yerine dokunur dokunmaz parmağımın üzerine çıkıyor çok özendim valla :)

Orkun bence bu kuş eline gelir kardeşim.Sadece cıkmasını bilmiyordur.tunegin altından tırnaklarını kaldırarak eline daha rahat cıkmasını saglayabilirsin :):)

maşallah çok sevimli. benimkini sevemiyorum bir yerine dokunur dokunmaz parmağımın üzerine çıkıyor çok özendim valla :)

bende parmagıma cıksın istiyorum:) cıkmıyor ama..sevınce sıkıntı yok elımı ayaklarının oraya yaklastırıyorum kıpırdamıyor bıle:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:31 -->-> Daha önceki mesaj 09:30 --

Maşallah..
Dişi mi bu kuş ?

dişi diyenlerde var erkek diyenlerde:) bıraz zaman gecsın ceresi otursun o zaman bellı olur. erkek dıye almıstım fakat sanıyorum dişi:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:33 -->-> Daha önceki mesaj 09:31 --

Orkun bence bu kuş eline gelir kardeşim.Sadece cıkmasını bilmiyordur.tunegin altından tırnaklarını kaldırarak eline daha rahat cıkmasını saglayabilirsin :):)

denedım kardeş bır ayagını alsamda parmagıma dıgerını atmıyor:) vandamme mübarek:)
1PnEr1.jpg

O nane ne öyle yav. :) Ver artık büyük büyükte kuşun midesi bayram etsin. :D Levent e de katılıyorum tırnaklarını hafif kaldır kuşun zaten parmağına çıkar eline alman için hazırda bekliyor .:D

ya hıc sorma nane nane dedık yemez oldu :) yemden baska bırseye meraklı degıl pek:) küçük oldugundan sanırım!!!

Zorlamaya gerek yok o zaman , bu sefer de nane yüzünden sana surat asmasın. :)

Ben kuşu sabah aldım eve getirdim akşamına parmağıma geldi kafesin dışına felan çıkardım uçmadıda ama bi iki kere uçmaya kalktı pek uçamadı şimdi iyi anlaşıyoruz uçmasıda düzeldi konuşurmu acaba çok çabuk alıştı bana kuş daha 2 aylık

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben kuşu sabah aldım eve getirdim akşamına parmağıma geldi kafesin dışına felan çıkardım uçmadıda ama bi iki kere uçmaya kalktı pek uçamadı şimdi iyi anlaşıyoruz uçmasıda düzeldi konuşurmu acaba çok çabuk alıştı bana kuş daha 1 aylık

uçması düzeldi derken bariz ucuyormu:) benımkı dha ucamıyor.. 3 aylık fılandır sanırım :)ayrıca düzenli olarak hergun 15-20 dk konus kusunla... tabıkıde konusur.ilgiyle alakalı birşey..

uçması düzeldi derken bariz ucuyormu:) benımkı dha ucamıyor.. 3 aylık fılandır sanırım :)ayrıca düzenli olarak hergun 15-20 dk konus kusunla... tabıkıde konusur.ilgiyle alakalı birşey..

yok hocam normal uçuyor yani sağa sola çarpmadan ama bir iki turda yoruluyor konuyor geri

Geri