Karadeniz Pet

4 Kardeş Showlarım Yeme Düşmek Üzere...

Serkan ERKAN

Onursal Üye
Birebir aynı renk olan 4 kardeş yavrularımı sizlerle paylaşmak istedim.Umarım beğenirsiniz. Maşallahlarınızı eksik etmeyin :)

Masallah,cok guzeller.

Çok teşekkürler.

Teşekkürler arkadaşlar .daha iyileri sizlerin olsun.

maşallah ustam harika yavrular burada fotoğraflarını paylaştığın grilerin yavruları mı? sağlıklı üretimler

vay abi masallah hepsi de aynı ve cok güzeller kafa yapılarıda harika gözün aydın olsun devamı gelsin

amin...darısı başımıza. Bizimkilerin türü yerli ama olsun bi yumurtadan çıksınlarda :D

Yavru heyecanı başkadır. Türü ırkı ne olursa olsun farketmez..O yumurtaları gün gün beklemek.Yumurtadan cıkınca yeme düşmesini izlemek bambaşka duygudur.İsteyen herkese nasip olur inşallah.

maşallah ustam harika yavrular burada fotoğraflarını paylaştığın grilerin yavruları mı? sağlıklı üretimler

Çok saolasın usta..Valla bu aralar showlarım yüzümü güldürüyorlar. Evet grili takım ama artık anne yok :( yavrulara bakarken sıcaktan olsa gerek malesef yuvadayken öldü..şuan erkek tek kaldı :(

vay abi masallah hepsi de aynı ve cok güzeller kafa yapılarıda harika gözün aydın olsun devamı gelsin

çok saolasın.devamı geliyor :)

Maşallah çok güzeller ☺

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Masallah Serkan usta, bu cengaverlerin asaleti daha yeme dusmeden belli... Annenin olmesine uzuldum, Allah yavrulara ve babaya uzun omur versin insallah

valla çok üzüldüm annenin durumuna sıcak ve yavru sayısı sebep olabilir benimde baba ölmüştü geçen ay yavrualrı elle besledim zor durum kalanlara sağlık versin mevlam

Hepinize cok cok tesekkur ederim.