Karadeniz Pet

4 yumurtada bitti

• Konbuyu başlatan Hürkan YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
H

Hürkan YILMAZ

Guest
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar hayırlı akşamlar.Kuşlarım 4.yumurtayı yaptı 2 gün arayla ve 4.yumurtayı yapalı 2 gün oldu ve 5.yi yumurtlamadı acaba normalmi 4tane yumurta?.Kuşta sanki 1 tane daha var gibi yumurta ama eskisi gibi şiş değil yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler..

4-5 tane yumurtlar maksimum .Tekrar yumurtlayacağını zannet miyorum

Benimkiler de 5 tane yaptı.Ama sayısı değil sağlığı önemli :D

4-5 tane yumurtlar maksimum .Tekrar yumurtlayacağını zannet miyorum

Abi maksimum derken ben 8 tane yapanlarıda duydum ama ilk kuluçkadanmı bahsediyorsun ilkdefa yumurtladıda kuşun bayada yaşlı 3-4 yaşında.İlk yumurtayı şimdi kontrol ettin maşşallah allahıma şükürler olsun içinde damarcıklar vardı bissürü dolu galiba bide renk attı sarıya doğru bi renk aldı.Kuş dışarı çıktı gördüm kuyruk ve kanat düşük galiba 1 tane daha kaldı ama eski şişliği yok yardımcı olursan sevinirim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:58 --

Benimkiler de 5 tane yaptı.Ama sayısı değil sağlığı önemli :D

Çok doğru haklısın hepsi sağlıklı rengi tüyü boyu yerinde olsun o bana yeter isterse 1 tane olsun.Şimdi ilk yumurta çıkalı 8 gün oldu baktım içinde damarcıklar var bissürü allahıma şükür :)

10 tane yumurtlayan bile oluyor :D

22 tane yumurta yapmanı duydum bu ayrı konu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:06 -->-> Daha önceki mesaj 21:06 --

Kuşun ne kadar çok yumurta yaparsa kesin bazıları boş çıkar anlamında 4 tane yapsın sağlıklı olsun demi yani :)

22 tane yumurta yapmanı duydum bu ayrı konu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:06 -->-> Daha önceki mesaj 21:06 --

Kuşun ne kadar çok yumurta yaparsa kesin bazıları boş çıkar anlamında 4 tane yapsın sağlıklı olsun demi yani :)

Yani abi sağlıklı olsunda .. Ben şaşırdım ilk yumurtam sormadan duramadım k.b. :D

benımkı 7 yaptı ıkısı kafesın ıcıne :D

:) benımkısı ılk yumurtadan sonra 3 unu dısarı 3 unu ıcerı salladı ama :D

bosver rahatsız etme saglıklı olsun 4-5 farketmez rahatsız etme kusları bosu bosuna
saygılar

zaten bakmıyorum bıle artık kutuya :D cıkarsa cıkar dıgerlerını kızıstırmaya calısıyorum

Geri