petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

45-38-35 kafes

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MHBT tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. MHBT

MHBT Guest

slm arkadaşlar bende yeniyim aranızda 45-38-35 ölçülerinde kafes aldım sonrada bir çift kuş alacam yavru almak istiyorum kafes ölçüleri iyimidir

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. ahmetfatih

ahmetfatih Member

Beğenileri:
    0
    güzelll. üretim kafesi ölçüsü zaten

4. MHBT

MHBT Guest

tşk ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:48 -->-> Daha önceki mesaj 10:40 --

ya birde bazen resım yada vıdeolarda ahşap tünek görüyorum onlardanda almak ıstıyorum internette ölçüsü 40 cm yazıyodu kıssamıdır acaba yoksa standartmı

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    40cm. standart boydur.
    Senin kafese yeterlidir. Zaten tüneği 45cm kenara paralel takmayacaksın.

6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    standar amam tese bilisin uzunsa ucunuda zımparayla yontursun bir sorun olmaz ... kafes boyu iyiyi .. iyyi bir cifle yavru alırsın... kuşlara 2-3 gün arayla yumurta mamsı ver yuvalık tak ve kafesin yeri alcakta olmasın birde kafesin yerini cok degiştime ne kadar degiştiirisen o kadar geç yavru alırsın

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. 45×35 muhabbet kuşu kafesi

,
  2. muhabbet kusu kafesi 45×45×45