Karadeniz Pet

5–6 aylık kuşum için bi kaç sorum var ?

• Konbuyu başlatan Tolga SARI
  • Başlangıç tarihi
T

Tolga SARI

Guest
Arkadaşlar merhaba
maviş ergenliğe yeni yeni adım atmaya başladı şuan sanırım tüy değişiminde tüylerini koparıyor ve tüylerinin renkleri çok şekilsiz alaca gibi oldu. bu dönemdeki süreci dahada iyi hale getirbilmek için vitamin gibi desteklere ihtiyaç varmı varsa vitaminn markası ve nerden bulacağımı söylrmisiniz?
Birde yaptığım
hiç bir mamayı yemiyor denemediğim tarif kalmadı yememesinn sebebi nedir ? yedikleri sadece yeşilliklr onn haricnde hiç birşey cezbetmiyor onu
Birde son olarak yanına eş alsam benle olan dostluğu ne halde kalır eskisi gibi arkedeş olurmuyuz ?

u

Dostum olayı akışına bırak vitaminli yem ver gitsin diğer türlü suya karıştırılan vitaminler kuşu ishal yapıyor 3-5 liraya alınan vitaminlerde kuşu daha kötü yapıyor...

Benim kuşlarım genelde ballı kraker ve marul yerler yani çok severler. Bunun dışındaki vitaminli yemlerden alabilirsiniz. Zaten kuşlar şu an tüy dökebilirler çok normal.

Kuşa fazla marul vermeyin kurutarak verin ishal yapar . Onun seviceği şeyler biraz zordur :D Yanına eş alırsanız size olan ilişkisini keseblir çünkü eşiyle ilgilenicek siz onu saldığınızda eş nereye giderse oda oraya gidicektir eğitim için tek kuşu tercih ederim.Ama yaşı ilerlediğinde kızıştığında alın eşsiz kalmasın .

Geri