Karadeniz Pet

5. gun fıkrı olan cok heyecanlıyız :))

chuck35

Yeni Üye
v5nMy6.jpg

Şu haliyle boş.
5 gün kuş üstüne yatmissa , damarlanma olmasi lazim.
Işığa tutunca siz daha net görürsünüz.

suan 2 yarın 3. gemesı lazım ... fakat kusum ılk yumurtadan berı kuluckada :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:11 -->-> Daha önceki mesaj 19:10 --

arkasında sıyahlık var sarı yer gıbı daha kucugu ısıkta gozukuo o ne onu anlamadım leke gıbı ama ısıkta cıkıor :)

Kuşların yumurtalarına kendi kokunu verme, yatmazlar. üç dört gün sonra bir ışık kontrolü yap.

bu boş gibi belli olmuyor numaralandır yumurtaları 10 .gün bir daha kontrol et

pardon yenı olan yurtanın resmıymıs dogru olan resım bu
MpLqz6.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:13 --

sıyahlık nedır sarlıgın yanında onu anlayamadım :) cırkın ordek yavrusu gelmesın :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:17 -->-> Daha önceki mesaj 19:14 --

bıde nasıl numaralandırıcam hepsı aynı :D

yumurtaları keçeli kalem kullanarak 1-2-3... diye numaralandırın tarihleri de bi kenara not edebilirsiniz damarlanmalar olmadan net bir şey söylemek doğru değil dediğim gibi yumurta geldikten 10 gün sonra yapın kontrolleri ve yumurtlarla da fazla uğraşmayın sonra kuş yatmaz üzerine öle kalır

cok tesekkur ederım 5 gun sonra tekrar buradan yazıcam aylasıcam .. dısı kusum erkekgı ıstemedıgı ıcın ayırdım kavgadan oturu... dollenmemıste olabılır... erkegı yerıne ben beslıyorum kulucka donemınde agızdan .. bebe bıskuvısı su vesayre.. yumurtalarına ellemem hıc bır sorun cıkartmıyor .. baskasını yaklastırmaz .. garıp gelıcek ama benı esı sanıyor herhalde :D

Benim kuşunda aynı bu şekil şuan 2 yumurtada . 1. yumurta cuma akşamı geldi diğeri pazar akşama doğru.

Geri