petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

5. gun fıkrı olan cok heyecanlıyız :))

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve chuck35 tarafından 7 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. chuck35

chuck35 New Member

Beğenileri:
    0
  2. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Şu haliyle boş.
    5 gün kuş üstüne yatmissa , damarlanma olmasi lazim.
    Işığa tutunca siz daha net görürsünüz.

3. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0

4. chuck35

chuck35 New Member

Beğenileri:
    0
    suan 2 yarın 3. gemesı lazım ... fakat kusum ılk yumurtadan berı kuluckada :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:11 -->-> Daha önceki mesaj 19:10 --

arkasında sıyahlık var sarı yer gıbı daha kucugu ısıkta gozukuo o ne onu anlamadım leke gıbı ama ısıkta cıkıor :)

5. Kuzey Kara

Kuzey Kara Member

Beğenileri:
    0
    Kuşların yumurtalarına kendi kokunu verme, yatmazlar. üç dört gün sonra bir ışık kontrolü yap.

6. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    bu boş gibi belli olmuyor numaralandır yumurtaları 10 .gün bir daha kontrol et

7. chuck35

chuck35 New Member

Beğenileri:
    0
    pardon yenı olan yurtanın resmıymıs dogru olan resım bu [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:13 --

sıyahlık nedır sarlıgın yanında onu anlayamadım :) cırkın ordek yavrusu gelmesın :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:17 -->-> Daha önceki mesaj 19:14 --

bıde nasıl numaralandırıcam hepsı aynı :D

8. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    yumurtaları keçeli kalem kullanarak 1-2-3... diye numaralandırın tarihleri de bi kenara not edebilirsiniz damarlanmalar olmadan net bir şey söylemek doğru değil dediğim gibi yumurta geldikten 10 gün sonra yapın kontrolleri ve yumurtlarla da fazla uğraşmayın sonra kuş yatmaz üzerine öle kalır

9. chuck35

chuck35 New Member

Beğenileri:
    0
    cok tesekkur ederım 5 gun sonra tekrar buradan yazıcam aylasıcam .. dısı kusum erkekgı ıstemedıgı ıcın ayırdım kavgadan oturu... dollenmemıste olabılır... erkegı yerıne ben beslıyorum kulucka donemınde agızdan .. bebe bıskuvısı su vesayre.. yumurtalarına ellemem hıc bır sorun cıkartmıyor .. baskasını yaklastırmaz .. garıp gelıcek ama benı esı sanıyor herhalde :D

10. Öztürk Uğur

Beğenileri:
    5
    Benim kuşunda aynı bu şekil şuan 2 yumurtada . 1. yumurta cuma akşamı geldi diğeri pazar akşama doğru.

Sayfayı Paylaş