Karadeniz Pet

5 kuş için kafes

ilovemybirds12345

Yeni Üye
Merhaba, en küçüğü 1 en büyüğü 3 yaşında olan 5 tane muhabbet kuşum var. Şuan üretim kafesi kullanıyorum fakat anne kuşum çok yağlandı. Sizce kafes içi düzende değişiklik yaparak hareketi arttırabilir miyim yoksa başka kafese mi geçeyim? KAFES ÖNERİSİ / KAFES NASIL OLMALI BELİRTİRSENIZ SEVINIRIM.

Ekli dosyalar

• IMG_20220327_222528_788.jpg
    IMG_20220327_222528_788.jpg
    117.9 KB · Görüntüleme: 29
15 kuş için oldukça küçük bir kafes. :) Ortadaki bölmeyi kaldırmanız kuşlar için daha iyi olur.

2 yıl önce olsa o fiyata güzel kafesler vardı ancak günümüzde maalesef yok. 2 ayrı kafes düşünebilirsiniz

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim öncelikle. Parçaları alıp kendim yapsam daha mı ekonomik olur sizce? Yoksa riske atmadan biraz daha para verip 2 tane mi kafes almalıyım?

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim öncelikle. Parçaları alıp kendim yapsam daha mı ekonomik olur sizce? Yoksa riske atmadan biraz daha para verip 2 tane mi kafes almalıyım?
evet bunu bende düşünmüştüm ancak uygun tel bulamadım. 10cmx1cm tel aralığı istiyordum ancak internette yok. sorduğum üreticiler toplu olmazsa üretim yapmayız dediler. birde taban var tabi onu da alüminyum levhadan yaparım diye düşünüyordum.

evet bunu bende düşünmüştüm ancak uygun tel bulamadım. 10cmx1cm tel aralığı istiyordum ancak internette yok. sorduğum üreticiler toplu olmazsa üretim yapmayız dediler. birde taban var tabi onu da alüminyum levhadan yaparım diye düşünüyordum.
Sineklik teli nasıl olur sizce

Geri