petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

5 yumurtada da boş sanırım.Yardım.....!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bymuhabbet tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG][/url][/IMG]

Dişi ilk yumurtadan itibaren kuluçkaya yatmaya başladı 2 günde bir yumurta yaptı. 10. günde 5 yumurtası oldu. Şu an 5 yumurta ile kuluçkada. 15. gün ve bugün yumurtaları kontrol ettim. hiçbirinde ne bir damar ne bir embriyo yok. Çok moralim bozuldu. Şİmdi ne yapmam lazım. Yuvalığı çıkarıp yumurtaları atayımmı. Dişinin boşuna kuluçkada kalmasının anlamı yok gibi. Yoksa 1 hafta daha beklemelimiyim.

#1 bymuhabbet, 26 Aralık 2014
    Son düzenleme: 26 Aralık 2014
  2. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Bekle bakalım bir hafta, yumurtalarda kararma var mı ?,

3. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0

Hayır hiçbirinde yok.Daha aydınlatıcı olması için resimlerini çektim yükleyecğim şimdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

resim ekledim

4. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    eğer ışık yanıltmadı ise sol daki yumurtalar dolu gibi, bekleyin daha günleri var

Sayfayı Paylaş