petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Aç bırakma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak Ergün tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Burak Ergün
    Gizli

merhaba arkadaşlar

acaba kuşumu bir gece aç bıraksam evcilleştirmek için iyi olur mu yoksa kuşa zarar mı veririm?

2. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

HERŞEYİN YOLU İLGİ VE ŞEFKAT'TEN GEÇER
    Cevap ; Denemeyin bile

3. Burak Ergün
    Gizli

ilgiden şefkatten anladığı yok bunun da :) neyse ben sokayım içeri onu en iyisi...

4. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

5. Burak Ergün
    Gizli

deniyorum da onu bazen geliyor bazen gelmiyor. elimi görünce kaçıyor hemen bazen uçuyor geliyor elime.

6. Umutcan AĞLAR
    Gizli

elinizde bi kere yesin alışır elinize unutmayın herşeyin sırrı sabırdır. aç bırakmayın kuşu. sizi aç bıraksalar hosunuza gider mi?

7. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

gitmeez :D , bilglendirme için teşekürler umut ;)

8. Mustafa YİĞİT
    Gizli

bu zihniyetteki insanların forumda konu açması yasaklanmalı.

9. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

hocam ne alakası var :) arkadaş bilglenmeye çalşyor zihnyet o olsa forumda isi olmaz öyle deglmi ;)

10. Burak Ergün
    Gizli

mustafa sakin ol kuşun kafasını koparayım mı diye sormadım. kuşu evcilleştirmek için bilmediğimiz için soruyorum... hemen yasaklamadan bir fikir ver. daha yararlı olur...

11. Zeynep NUR
    Gizli

unutmayın oda bir canlıdır aç bırakmayın sonra kötü şeyler ola bilir........

12. Zeynep NUR
    Gizli

alakasızz .
    bilmediği için konuşuyor. acaba evcilleşir mi diyor. bunun yanlış oldugunu söyledik ve yapmaz herhalde artık. :cool:
    bu kadar tepki fazla ;)

13. ozgur
    Gizli

ozgur Guest

arkadaşlar en iyisi şöle bişi sölemek lazım aç olan arkadaşlar varsa evimde bi tabak daha koyabilirim masaya buyursun gelsinler ama sanmıyorum forumda aç insanın olucağını sizce neden aç değiller çünkü dayanamazlar açlığa kuşlarımızda öyle açlığa dayanamicakları için aç bırakmaya karşıyım.....iyi forumlar

14. Umutcan AĞLAR
    Gizli

beyler sert çıkışlar olmasın yahu ağzımızın tadı bozulmasın :D

15. ozgur
    Gizli

ozgur Guest

valla 1 gram sertlik yok içimde:D:D:D:D şaka bi yana aç kaldığımızı düşünsene allah korusun kimsenin başına böle bişi vermesin...

16. darksun
    Gizli

darksun Guest

Buna benzer birşeyler bende yazmıştım bi dayak yemediğim kalmıstı :)
    Ben şöyle bir şey denedim aç bırakmak değilde yemliklerini çıkardım.
    Onları sürekli görebilecek bir yerdeyim bir iki saat sonra yem yemeye geldiler yemlikleri bulamadılar bende elime yem aldım yedirdim.Ama sürekli acıkıp acıkmadığını takip etmeniz lazım.Yoksa öyle geceden sabaha kadar yada sabahtan akşam saatlerine kadar aç bırakmak doğru değil yazık.

17. Umutcan AĞLAR
    Gizli

Allah kimseyi açlık ve susuzlukla terbiye etmesin. Bu konu burada kapansın.

Sayfayı Paylaş