Karadeniz Pet

Acaba bu bebenin cinsiyeti nedir?

Ozangon

Yeni Üye
Dün petshoptan aldık resimdeki bebeyi. %90 erkek olduğunu söyledi. Doğru mu acaba? Bir de dün gece koyduk kafese hiç hareket etmediği gibi avucuna alınca da oturuyor kalıyor. Petshopta da bir iki uçtu ala elden korkup tepki vermiyor. Su içmiyor yem yemiyor 12 saattir sıfır hareket. Bir sorun olabilir mi?
Bir de anlayan arkadaşlar cinsiyeti hakkında bilgi verirse çok sevinirim. Teşekkürler.

33nwcb5.jpg

mkj141.jpg

vd09bq.jpg

zssuox.jpg

Son düzenleme:
Fotoğrafınızı hizliresim.com a yükleyin forum yazan linki buraya yapıştırın ilk zamanlar durgun olmasi normal

Hayırlı olsun, güle güle besleyin.
Bu yavru çok ufak henüz 30 günlük sanırım. Bence de erkek gibi duruyor.
Yeni ortama alışıp hareketlenmesi birkaç haftayı bulur. Kuşların aşırı su ihtiyaçları olmaz ancak hiç yem yememesi iyi değil. Kafesin tabanında ızgara varsa çıkartıp yere yem serpin. İmkan varsa sade kanarya yemi (aspur) alın. Aspuru daha kolay kırar. Hiç yanına gitmeyin, ürkmeden gidip yeminin yesin.

Maşallah güzel kuş benim fikrim dişi inşaallah dediginiz gibi erkek çıkar Güle güle besleyin keyifli hobiler iyi eğlenceler

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Bugün aspur bulmaya çalışacağım. Dişi ya da erkek olduğunu kesin söylemek imkansız sanırım. Yine de teşekkürler.

yüzde 90 erkek dışkı gordum kartonun üzerınde demekkı yemış bir seyler siz yınde aspur alın ve yere dokün tabi kafes tabanındakı ızgarayı kaldırın :)

Teşekkürler Murat bey. Ben en iyisi aspur aramaya başlayayım.

Kuş Erkek maşallah. Siz yemini,suyunu eksik etmeyin gerisini o halleder.

E2281TK cihazımdan gönderildi

2 haftaya netlik kazanır cinsiyet. Burundaki beyazlık artarsa dişi azalırsa erkek

Yawru cok ufak suanda erken alinmis annenin yanindan ama diski varsa illaki bisi yemistir.bu petshopcular boyle erken aliyolar annenin yanindan kusu sirf para kazanmak icin.suanda cinsiyeti belli deil.15 gun icinde kesinlesir gagasi cok belirgin deil

Geri