petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acaba kuşlar kısırmı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve alperkuyumcu tarafından 11 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar bir çift kuşumu 3 4 kez çiftleşirken gördüm ama çiftleşmerinin üstünden 1.5ay geçti yumurta yok ve dişi kuş yuvalığa hiç ilgi göstermiyor acaba kısırmı bu kuşlar birde sorun dişidemi erkektemi nasıl anlıcaz not kuşların yaşları ekek bir buçuk dişi 2 yaşında

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kuş kısır da olsa, yumurta gelir. Ancak dolu olmaz.
    Bence eş tutmadı kuşların. Bir süre dişi ayır kafese koy, aynı odada kalabilirler, biraz uzak dursun. Mama ve vitamin takviyesine abartmadan devam. 2-3 hafta sonra tekrar dişiyi erkeğin yanına at. Yuvalık erkeğin olduğu kafeste sürekli takılı dursun.

3. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    bu dediklerinizi denedim denedikten sonra çiftleşirkende gördüm ama yumurta bir türlü gelmedi

Sayfayı Paylaş