petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acı acı bağırıyor:(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Betül tarafından 17 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Betül

Betül New Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaslar acil yardiminiza ihtiyacim var. Daha önce kusumun hem mantar hem ishal sorunu vardı forumda konu açmıştim. Çok şükür mantar halloldu sayılır, ishali de bi tık daha iyi.
    Bu sabah birden acı acı bagirmasiyla uyandik. Kafasini yukari kaldirip bagiriyo durmadan. Sanki yukarda biseye uzanmak ister gibi kafasi. Bogazina bisey takılmasından suphelendim fakat en sevdiği şeyleri verince yedi, cok sık su da içiyor. Ama yem uzatinca ciyak ciyak bagiriyo.
    Neden böyle anlayamıyorum yardiminiza ihtiyacım var:( ilk kez böyle bi sorunla karşılaşıyorum

2. nihal_goksu

nihal_goksu Active Member

Beğenileri:
    53
    kuşu sakinleştiren bir şeyler bulmak lazım.bu konuda yardımcı pek olamıcam.her bişeye hemen hemen vitamin veriyorlar.

3. Betül

Betül New Member

Beğenileri:
    1
    Bulundugu odadan çıktık bi süredir sessiz duruyor, arada bi 10 sn kadar bagirip yeniden susuyor.
    3-4 gündür mantar kremini surebilmek için 10 dkligina karanlık odaya koyuyorum sonra da tutup krem sürmeme çok kızıyor zaten, beni gordukce daha beter bagiriyor:/
    Şu kafa hareketi kafami karistirdi çok normal bi hareket değil yani. Off:(

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. Betül

Betül New Member

Beğenileri:
    1
    Yani böyle kafasını kaldırıp bagirmasi normal bişey mi? Icimi rahatlattiniz gerçekten.
    Bi de mantar biraz ilerlemisti boynunda da tüy Dökümü oldu ve hatta kabuk baglamisti. Kremi oraya da surunce yumusadi ve kabuk düştü acaba onunla bi baglantisi olabilir mi?
    Kusura bakmayın çok soru soruyorum:(

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bağırması normal değil de. Genelde korktuklarında, ortamdan rahatsız olduklarında böyle bağırırlar.

7. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    743
    ilaç sürerken korkmuş olabilir tepkisi o yüzdendir büyük iht tedavin olumlu olarak sonuçlansında gerisi düzelir takma kafana

8. Betül

Betül New Member

Beğenileri:
    1
    Salmonella falan olmasindan korktum ya öyle kafayi yukarilara kaldirinca bi de ishali de var sırf su yapiyor gibi. insallah iyilesir dediginiz gibi. Teşekkürler hepinize

#8 Betül, 17 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 17 Mayıs 2016

Sayfayı Paylaş