Karadeniz Pet

Acı acı bağırıyor:(

Betül

Yeni Üye
Arkadaslar acil yardiminiza ihtiyacim var. Daha önce kusumun hem mantar hem ishal sorunu vardı forumda konu açmıştim. Çok şükür mantar halloldu sayılır, ishali de bi tık daha iyi.
Bu sabah birden acı acı bagirmasiyla uyandik. Kafasini yukari kaldirip bagiriyo durmadan. Sanki yukarda biseye uzanmak ister gibi kafasi. Bogazina bisey takılmasından suphelendim fakat en sevdiği şeyleri verince yedi, cok sık su da içiyor. Ama yem uzatinca ciyak ciyak bagiriyo.
Neden böyle anlayamıyorum yardiminiza ihtiyacım var:( ilk kez böyle bi sorunla karşılaşıyorum

kuşu sakinleştiren bir şeyler bulmak lazım.bu konuda yardımcı pek olamıcam.her bişeye hemen hemen vitamin veriyorlar.

kuşu sakinleştiren bir şeyler bulmak lazım.bu konuda yardımcı pek olamıcam.her bişeye hemen hemen vitamin veriyorlar.

Bulundugu odadan çıktık bi süredir sessiz duruyor, arada bi 10 sn kadar bagirip yeniden susuyor.
3-4 gündür mantar kremini surebilmek için 10 dkligina karanlık odaya koyuyorum sonra da tutup krem sürmeme çok kızıyor zaten, beni gordukce daha beter bagiriyor:/
Şu kafa hareketi kafami karistirdi çok normal bi hareket değil yani. Off:(

Mantar ve ilaç kullanımı bitince düzelecektir. Saba da alışır zamanla.
Yani böyle kafasını kaldırıp bagirmasi normal bişey mi? Icimi rahatlattiniz gerçekten.
Bi de mantar biraz ilerlemisti boynunda da tüy Dökümü oldu ve hatta kabuk baglamisti. Kremi oraya da surunce yumusadi ve kabuk düştü acaba onunla bi baglantisi olabilir mi?
Kusura bakmayın çok soru soruyorum:(

ilaç sürerken korkmuş olabilir tepkisi o yüzdendir büyük iht tedavin olumlu olarak sonuçlansında gerisi düzelir takma kafana

Salmonella falan olmasindan korktum ya öyle kafayi yukarilara kaldirinca bi de ishali de var sırf su yapiyor gibi. insallah iyilesir dediginiz gibi. Teşekkürler hepinize

Son düzenleme:
Geri