petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil Bacağında bir tuhaflık var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emrb tarafından 6 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. emrb

emrb Guest

Arkadaş tünekte fark ettim sol bacağında bir tuhaflık var sağ tam basıyor sol hafif basıyor ve yanda duruyor sorun nedir sizce. Yere basıyor ama daha 2 aylık.. [​IMG]

2. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Çarpık bacaklı sanırım geçmiş olsun

3. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    Bi vetenire götürun gecmis olsun

4. davut kara

davut kara New Member

Beğenileri:
    0
    Çarpık ayak olsa ilk anda farkedilebilirdi, yeni mi aldınız kuşu yoksa darbe mi aldı?

5. emrb

emrb Guest

Çarpık bacak değil sanırım eski fotosunu buldum zamanla iyileşir mi

#5 emrb, 6 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ocak 2015
  6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bence kusunuzun ayağı incindi o kendi yaptığınız çatal tunegin arasında kalmış olabilir. Incinmelerde genelde terramicin kullanıyorlar bence bununla alakali araştırın. Morarma var zaten

7. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    İncinmeden olmuştur iki gün önce benim bir çiftinin erkeğinde böyleydi ayırdım ve ılık su ile 2 3 defa masaj yaptım şu anda iyileşme yolunda ilerliyor geçmiş olsun

8. emrb

emrb Guest

morarma gözüken ayak sağ ayağı yani sağlam ayağı fotoda öyle çıkmış galiba.dün halsizlik vardı anlayamadım uçurmaya çalıştım ama uçmayıp yere düştü belki o ara olmuştur.tünekten olduğunu zannetmiyorum.

9. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    2 gün bekleyin eğer düzelme olmaz ise veterinere götürün çok uzatmayın.

10. emrb

emrb Guest

ılık suyla masaj yapmamın bir faydası olur mu ? kırık yok galiba biraz oynadım ayağıyla ses çıkarmıyor rahatça oynatıyor ama sadece bir yere basınca ayak yamuk duruyor

11. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Arkadaşların da dediği gibi incinme burkulma olabilir. Arkadaşa iyi gelmiş sizde 1-2 uygulayın faydası olmaz ise zaman kaybetmeden götürün.

Sayfayı Paylaş