petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil fikirlerinizi beklıyorum arkadaslar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve srcn34 tarafından 2 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. srcn34

srcn34 New Member

Beğenileri:
    0
    1 bucuk aylık erkek kusumun yanına yavru dişi bir kuş aldım suan ayrı kafeslerdeler erkek kuşum bana alışık yenı gelen kusumu kendıme alıstırmak ıstıyorum bır sure ayrı kalsa problem olur mu yoksa aynı kafese koymalımıyım????

2. AhmetHARSIT

yavru dedıgınız kac gunluk bır bucuk aylık kusta daha yavru ikisini bır aynı kafese koyarsanız bır bırlerı ıle mesgul olurlar sizi unuturlar ilgilenmezler sizin ile

3. srcn34

srcn34 New Member

Beğenileri:
    0
    ıkısıde yavru henüz erkek olanı kendıme alıstırdım elıme omzuma dısıyıde alıstırıp öyle bır araya getırmek ıstıyorum farklı odalarda tutuyorum

4. LasTSHoT

LasTSHoT New Member

Beğenileri:
    0
    ikisinide ayrı kafeslerde farklı odalarda alıştır bn öle yapmıştım şuanda 2 sinide aynı kafese koydum bi sıkıntı yok .

Sayfayı Paylaş